Смайли ВКонтакті

Смайли

Соціальні мережі і на далі користуються популярністю в українського населення, а це і не дивно. За їх допомогою можна досить швидко зв’язатися із людьми, організувати зустріч чи просто познайомитися із цікавими людьми.

Звісно, є і такі люди, що не люблять соціалок через неадекватів, які там сидять, але ви мені скажіть, де тих неадекватів нема? Вони є в інтернеті, на вулиці, в метро, в Італії тощо.

Ось наприклад, після того, як я позбувся свого мобільного телефону, соціальна мережа мені допомогла про це повідомити своїм друзям, бо номерів то у мене нема. А захоплюватися – це вже таке діло, головне не стати фанатом і не сидіти цілий день у «кантактах», «фейсбуках» і так далі.

Про що будемо говорити сьогодні? Відповідаю, про одну із соціальних мереж, а саме ВКонтакті , бо саме вона є найпопулярнішою соц.мережею серед нашого населення. Не вірите, хочете посперечатися? Та просто зайдіть на будь-який сайт і подивіться скільки лайків залишають під статтями і де їх найбільше.

Та повертаємося до теми. Зайшов вчора ввечері у «кантакти», повідомлень багато не було, відписую і раптом бачу з’явилася новинка. Хто не знає як її побачити?

Пишіть людям у режимі чату, і справа у верху діалогового вікна натисніть кнопочку, яка нагадує смайл.

Також читайте:   В Україні завелися терористи?

Воробус так і зробив, натиснув її і побачив, що відтепер у соціальній мережі пана Дурова можна залишати окрім стандартного тексту – смайли.

Які вони? Їх є рівно 32-і штуки від позитиву до негативу. Але, як на мене вони трохи тупуваті. От би розробники зробили би такі анімовані смайли як є у скапі чи в тій же секретній мережі пана Марсело та Горобуса. Було би значно цікавіше.

А то, по-перше, смайли маленькі, не зрозуміло що вони означають і людина, яка добре не бачить не розрізнить що це таке. Плюс, такий стандарт мене е приколює. Ну ви самі подумайте, колись якщо хотів відписати і показати людині позитив, то писав дві крапки та дужечку, тепер же так не напишеш, бо вибиває цей тупий смайл. Хоч би якийсь режим поставили, щоб відображався смайл чи ні.

Одним словом – мене не заперло.

А як вам, читачі блогу, ця новинка у соціальній мережі ВКонтакті, ви нею задоволені чи навпаки розчаровані?

До речі, саме від зараз поставив на офіційній групі блогу у цій мережі голосування на цю тему. Про результати обов’язково повідомлю згодом.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. black0wolf 23.08.2012 пише:

    Вони дуже мініатюрні.
    І взагалі це лишнє, вже вже давно навчилися користуватися текстовими смайлами))

  2. Arden 26.08.2012 пише:

    black0wolf, та ну) чесно, я нині був здивований, зайшовши вконтакт і побачивши смайлики) але їм би зробити такі смайли як у скайпі)))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*