Футбол. Чемпіонат України. Дніпро 2:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Дніпро 2:0 Карпати (відео)

Знову програли

У 13-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із дніпропетровським Дніпром.

На жаль, для фанатів львівської команди, Карпати програли із рахунком 0-2 і ще більше ускладнили своє турнірне становище.

Дніпро зараз не те, що було минулого року і це зрозуміло всім хто хоч трохи розуміється у футболі. Виїзд до цієї команди для Карпат обіцяв бути складним, але ж нам очки теж треба, тому треба виходити і грати у футбол.

Після виграшного матчу у євро кубках було помітно що господарі поля виглядають слабо. Карпати розпочали матч активно і навіть першими могли забити, але після удару Кенії команду врятував Шеліхов.

Дніпро аж так сильно не атакувало, а просто чекало свого моменту і він відбувся на 30 хвилині. Одібе збили у штрафній і суддя поставив пенальті. Був не був, але Селезньов його реалізував.

А під кінець тайму вже сам Одібе вдало замкнув головою передачу свого партнера. 2-0 і що називається – пиши пропало.

Справа була зроблена і єдине що треба було зробити господарям поля у другому таймі – це зберегти хороший гандикап, що вони і згодом зробили. Карпати робили заміни, атакували, але на гол вони не напрацювали. Скажу навіть більше, Дніпро міг забити ще, але команду рятував кіпер львівської команди – Мисак.

Також читайте:   «Кубок Весни 2021». ФК «Галицька здоба» - «AZ-Techno». Анонс

Звучить фінальний свисток, який фіксує закономірну перемогу Дніпра із рахунком 2-0, що дозволяє команді Рамоса піднятися на чисте друге місце у турнірній таблиці. Карпати ж із 11-ма очками і на далі залишаються на 14 місці у турнірній таблиці.

Ужгородська Говерла, яка знаходиться у зоні вильоту відстає від нас лише на 1 пункт.

Наступний, 14-й тур чемпіонату відбудеться вже через тиждень. Львівські Карпати свій поєдинок цього туру проведуть 4 листопада. У цей день вони на своєму полі прийматимуть гостей із Кривого Рогу команду Кривбас.

Початок цієї гри, яка відбудеться на стадіоні «Україна» о 19 годині 30 хвилин. Пряму трансляцію матчу можна буде переглянути на телеканалі «2+2».

А вже у цю середу відбудеться кубковий поєдинок за участю Карпат. Львівська команда на своєму полі прийматиме гостей із Харкова – той самий Металіст.

Початок цієї гри о 20 годині 30 хвилин.

Залишається побажати нашій команді лише перемоги у цих поєдинках. Вперед, Карпати.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у поєдинку між Карпатами та Дніпром: