Футзал. Чемпіонат Львівщини. “Знесіння” 9:1 “Алмаз” (Воробус перемагає)

Воробус знову перемагає

Шалений тиждень триває у вашого автора. То робота, то футбол, то поїздка у Київ, то знову робота, то гриби (назбирати ж хочеться лісових дарів багато) і тиждень ще не завершився. Але, таке життя мені подобається і найголовніше, що мені не скучно.

По приїзді із Києва сил щоб щось написати не було, але добре що виспався і отже почнемо розповідати про свої враження, а їх багато. Але, спершу про футзальний поєдинок, який ваш автор зіграв напередодні від’їзду.

Так сталося, що Воробуса запросили зіграти на чемпіонаті Львівщини серед аматорів за команду «Знесіння». Ваш автор звісно що погодився, бо неодноразово там вже грав.

Цього разу нашим суперником була досить таки хороша команда із назвою «Алмаз», де лідером її являється воротар команди – Ігор Шевчук.

Гра проходила на майданчику неподалік ринку «Торпедо» і завершилася впевненою перемогою команди «Знесіння» із рахунком 9-1.

Так, рахунок у грі великий, але не подумайте що все було так легко. Спершу кілька слів про організацію і казусні моменти. Так от, не любить ваш автор грати по вечорах. Чому? Освітлення вроді було нормальним, але, все-таки, денне світло є денне.

Другий негативний момент, що Воробус забув взяти відповідне взуття для майданчику. Я і забув, що ввечері на полі буде роса і треба «сороканіжки». Добре, що все добре завершилося і я завершив гру без травм, бо дійсно було слизько.

Ще один казус – це те, що мене знову ледве не вилучили з поля. Суддя на грі був дуже грізний, я тільки хотів спитатися чого то він фол зафіксував, а він як крикне. Звісно, можна було йти до кінця, але як сказали мені партнери по команді – цей рефері може одразу ж вилучити.

І до гри. Так от, розпочала цей поєдинок команда «Знесіння» якось нервово, довго ми не могли забити гол, команду досить часто виручав їхній воротар Ігор Шевчук, який був кращим у складі команди-суперника але коли гол таки відбувся, то стало легше.

Команда-суперника також не відсиджувалася в обороні. Раз за разом вони пробивали по воротах і таки свого досягли. Під кінець першого тайму я, Воробус і захисник не розібралися в епізоді і гравець команди-суперника вдало пробив головою. Щоправда до цього часу рахунок був уже 2-0.

А ось у другому таймі команда «Знесіння» показала дійсно майстер-клас гри. Ми забили ще 6 м’ячів без відповіді і у підсумку перемогли 9-1, що дозволило і на далі лідирувати у чемпіонаті серед аматорів Львівщини.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Архіваріус 19.10.2012 пише:

    Хвалько! Не Воробус переміг, а команда. :hello:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*