Футбол. Ліга чемпіонів. Динамо 0:2 ПСЖ (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Динамо 0:2 ПСЖ (відео)

Анти-герой зустрічі

Вчора у Європі був великий футбольний день, проходили матчі ще у чотирьох групах Ліги чемпіонів.

Увага українських вболівальників футболу була прикута до групи «A», де свій поєдинок проводила українська команда – київське Динамо.

Домашня гра із французьким ПСЖ була останнім шансом киян зачепитися за плей-офф найпрестижнішого футбольного змагання Європи.

На жаль, шанси так і залишилися шансами, адже Динамо програло із рахунком 0-2 і тепер буде виступати лише у Лізі Європи.

Бути чи не бути? Саме таке питання задавали собі вболівальники перед вчорашнім поєдинком між Динамо та ПСЖ. Виходить таки не бути, бо, як завжди, результату вчора не було досягнуто.

Так, грали київські футболісти добре, але реалізація знову підвела. Вдумайтеся у цифри, за всю гру французи завдали по наших воротах 3 удари в площину воріт і два з них завершилися голами. Феноменальна результативність. А Динамо завдало 7 і не забило жодного.

Взагалі перший тайм – це було тотальне домінування української команди. Як не забили Гусєв, Гармаш? Відомо це лише їм.

Французи ж раз нас простили, а на 45 хвилині їм вдалася зразкова контратака, Лавісі вивели на удар і далі самі знаєте що.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Динамо побігло забивати і знову пропустило.

Також читайте:   Футбол. Фінальний поєдинок кубка України відбудеться на стадіоні "Арена Львів"

52 хвилина – Хачеріді на рівному місці віддав пас все тому ж Лавесі і що називається – будь здоровий, пиши пропало.

Як на такому рівні можна робити такі помилки?

Потім були ще моменти Дуду, заміни у виконанні Блохіна, але це не допомогло. Динамо знову програло і варто сказати – заслужено. Клас гравців ПСж на даний момент вищий.

Один лише Ібрагімович зіграв вчора на «сигареті».

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу ПСЖ із рахунком 2-0, що дозволяє команді із Франції набрати три залікові очки і зберегти шанси посісти перше місце у своїй групі. Від Порту, що йде першим підопічні Анчелотті відстають лише на одне очко.

Хто посяде перше місце у групі вирішиться в останньому турі, коли ПСЖ вдома прийматиме Порту.

А що Динамо? Воно із 4-ма очками в активі так і залишається на третьому місці, і останній поєдинок, який підопічні Блохіна проведуть на виїзді із загребським Динамо стане простою формальністю і боротьбою за престиж.

До слова, останній 6-й тур у групі «A» відбудеться рівно за два тижні, а саме 4 грудня.