Як підготуватися до Дня Валентина

День Валентина наближається

Останній робочий день таки настав, а це означає, що вже незабаром ми будемо відпочивати. Але, цих вихідних я би не радив це робити, а краще було би зайнятися пошуком подарунка для коханої людини.

Хтось скаже, що я своїй коханій людині кожного вночі роблю подарунки. 😀 Розумію, все це добре, але за кілька днів буде День всіх закоханих (День Валентина) і не гоже якось нічого не подарувати.

Так, існує думка і вона правильна, що треба кожного дня любити людину, а не лише 14 лютого, але все ж.

Як підготуватися до Дня Валентина, про це та не тільки читайте у сьогоднішній статті на блозі Воробуса.

Отже, що ж подарувати чи як просто зробити приємне коханій людині?

1. 14 лютого – це робочий день, тому якби ви цього не хотіли на роботу таки прийдеться йти. А ось вже після можна зробити культурну програму, а саме піти разом в кіно, театр чи просто погуляти.

2. Квіти. За них не варто в жодному разі забувати. Як же йти до дівчини і без квітів? Які вибрати – це вже ваша справа, головне щоб були хороші. Якщо будуть підсніжники, то чому б і їх не купити?

3. Сніданок у ліжко. Знаю я як це важко в робочий день підніматися зранку. На вулиці холодно, під ковдрою тепло, то чому б просто не прийти і не принести коханій каву? Знаю, це робиться переважно на 8 березня, але і цього разу теж можна зробити.

4. Можна і нікуди не йти після роботи, а просто подарувати якийсь цікавий подаруночок. Що саме? Зараз вже стало не цікаво дарувати традиційні подарунки такі як іграшки, прикраси і так далі.

А найпопулярнішими подарунками стали освідчення у коханні, цікаве відео з коханою людиною, усамітнення десь де нікого нема.

До речі, якщо ви хочете дійсно романтично посидіти з коханою людиною, то беріть її, заведіть десь у дуже цікаве місце де нікого нема і просто подивіться на зорі і на нічний Львів чи інше місто. Не знаю ж де ви перебуваєте.

5. Не знаю чи це доречно, але дівчину треба поцілувати і то так нормально. Ви ж не соромитеся правда?

6. Якщо ж ви не можете зустрітися саме 14 лютого із коханою людиною, то неодмінно треба її привітати. Тут можна використати таку стару функцію телефону як «mms». Всі сучасні телефони її підтримують, тому людині буде приємно.

Якби там не було, День Валентина наближається, треба щось думати, але ніколи не забувайте, що день мине, а любити треба завжди, не лише 14 лютого, а все життя.

Кохайте і будете коханими!!!Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. russo turisto 08.02.2013 пише:

  Этот праздник не является праздником русского православного народа. Привыкли поклоняться всякой заграничной билиберде. :mrgreen:

 2. russo turisto, згоден. В

 3. Висмоктали з пальця – свято. 🙂

 4. Tiger 08.02.2013 пише:

  russo turisto, ми не “рускіє”, ми українці.

 5. vrubli 08.02.2013 пише:

  Погоджуюсь, свято з пальця висмоктане і дуже вже аж розкручується, адже треба збувати китайську продукцію, от і розказують людям, що їм потрібно робити… Сама про це нещодавно писала

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*