Футбол. Чемпіонат України. Металург Д. 4:0 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Металург Д. 4:0 Карпати (відео)

Карпати знову програють

У 23-ом турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із командою з Донецька – Металургом.

На жаль, результат гри явно не на користь львівської команди, адже Карпат поступилися із рахунком 0-4.

Карпати лихоманить і то так добряче. Хто міг подумати, що після того як у першому матчі після зимової перерви Карпати переможуть, то до тепер більше львівські футболісти не будуть знати смаку перемог? А вони їх таки не знають.

Чергової поразки Карпати зазнали у Донецьку від Металурга, який всіма порами мчить у єврокубки.

Ще з самого початку поєдинку стало зрозуміло що наша команда приречена. Вже на 30 хвилині ми горіли 0-2 і то так без шансів. У господарів поля по черзі відзначалися Мораес та Де Соуза.

Єдиний момент щоб скоротити рахунок в зустрічі у першому таймі в Карпат мав Гладкий, але і то пробив вище воріт.

Здавалося у другій 45-ти хвилинці Карпати прокинуться, але нічого подібного. Гра і на далі була в одні ворота і як наслідок Металург забив ще двічі.

Спочатку відзначився все той же Мораес, а під кінець зустрічі чудовий удар вдався Польовому, який влучив у самісіньку дев’ятку.

0-4 і це ще нормально що не пропустили більше….

Також читайте:   Результати 6-ого туру футбольного тоталізатора на блозі Воробуса

Звучить фінальний свисток, який фіксує закономірну перемогу Металурга із рахунком 4-0, що дозволило донеччанам впритул наблизитися до 5-ого місця, а його зараз займає Чорноморець в активі якого 37 очок.

Карпати ж знову не набрали залікових балів і з 23-ма очками і на далі залишаються на 14-ому місці в турнірній таблиці. Не можу також не виділити перемогу команди Говерла в Сімферополі над Таврією із рахунком 2-0.

А це означає, що ужгородці скорочують своє відставання від Карпат. І якщо львівська команда не почне набирати очки, то не за горами буде перша ліга, а звідти вийти ой як важко.

Наступний, 24-й тур чемпіонату відбудеться вже наступних вихідних, зокрема, львівські Карпати свій поєдинок цього туру зіграють 13 квітня.

О 17 годині 30 хвилин вони на стадіоні «Україна» будуть приймати гостей із Києва – колись грізне Динамо. Можна не сумніватися, ця буде дуже і дуже цікавою, тому що наші футболісти вже давно не перемагали, а гостям зі столиці треба перемога як повітря.

Додам, що пряму трансляцію цього поєдинку можна буде побачити на телеканалі «2+2».

Вперед, Карпати до перемоги.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між Металургом та Карпатами: