У чому сенс життя?

Сенс життя?

Давненько у редакцію блогу не надходило запитань у нашу традиційну рубрику «Запитай у Воробуса».

І, ось, схоже вчора таки «прорвало».

До нас звернулася із своїм запитанням людина, яка назвала себе Світлана із питанням, цитую: «Доброго дня, Воробус, напиши, будь-ласка, статтю на тему: в чому сенс життя і якщо можеш проведи відповідне опитування серед своїх читачів».

Звісно, ми стараємося задовільняти примхи наших читачів, тому у сьогоднішній статті поговоримо на тему: «У чому сенс життя?»

Але, перед тим як буду висловлювати свою точку зору, звернуся до Світлани. Так от, дівчино, відповідне голосування я зробив в соціальній мережі ВКонтакті й приблизно за тиждень оголошу в коментарях до цієї публікації результати.

Тепер повертаємося до головної теми публікації.

Пам’ятаю ще колись як вчився в інституті одна викладачка сказала досить таки цікаву фразу, яку тепер постійно використовую. «За своє життя людина має залишити нащадка, посадити дерево й збудувати будинок».

У чомусь з нею можна погодитися, а у чомусь і ні. Кожна людина – це окремий індивідум і саме вона вирішує як же їй прожити життя.

Яка мета нашого життя? Людей є багато як і думок.

1. Багато подорожувати. Є такі люди, що хочуть за все життя побачити багато, познайомитися із іншими народами світу тощо.

2. Мати якнайбільше дівчат (хлопців). І такі є. Знаю таких людей що хочуть за життя переспати з якомога більшою кількістю людей. Сенс життя? Таки сенс.

3. Збудувати кар’єру. І такі бувають. Цим людям не треба сім’ї, грошей, їм головне бути популярними, щоб всі тебе поважали. Головна мета – досягти найбільших вершин.

4. Сім’я та діти – традиційний варіант, але, як на мене, це хороший сенс життя. З часом людина розуміє, що саме жінка (чоловік), діти – це є тими людьми заради яких ти живеш.

5. Пиячити. Є і такі люди. Для них в цьому житті головне випити, розважитися і все. Як кажуть що коли зранку не випив, то день пропав. На жаль, але і такі люди існують.

6. Заробити багато грошей. Не радив би робити із папірців весь сенс життя. От є багаті люди, а не мають вони здоров’я і що ті гроші для них вартують? Так, гроші важливі у нашому житті, але не весь сенс життя у них.

7. Поєднати всі вище перераховані варіанти. Чи важко це? Звісно що так, бо у такому світі, який є зараз головне не потрапити під вплив негативних людей.

Загалом на тему сенсу життя можна говорити і писати довго й нудно. Просто треба радіти життю і насолоджуватися кожною його хвилиною.Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 13.09.2013 пише:

  Сенс життя – жити так щоб не задумуватись над сенсом життя.

  бо у такому світі, який є зараз головне не потрапити під вплив негативних людей.

  а який світ є зараз? чим він гірший від того який був раніше?

 2. KIler 13.09.2013 пише:

  Stakeholder, 😀 😀 💡

 3. KIler 13.09.2013 пише:

  колись були слони які тримали землю на собі 😀

 4. Архіваріус 13.09.2013 пише:

  А можливо сенс полягає в тому, щоб ти дивлячись у зеркало міг сказати, що прожив ці роки не марно… 🙂

 5. Stakeholder 13.09.2013 пише:

  Архіваріус, дзеркало якраз будь кому у будь якому випадку нагадає, що роки безслідно не пройшли))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*