Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 0:4 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Локомотив 0:4 Енергія (відео)

Енергія впевнено перемагає Локомотив

Після таких хороших вихідних, робочий тиждень таки розпочався. Звісно що відпочивати завжди добре, але ж і працювати треба.

Про що будемо говорити сьогодні? Спершу буде відлуння вихідних, а потім поговоримо про основні події тижня що очікується.

Розпочнемо із спортивних подій, а їх, як завжди було достатньо. Футбол, теніс, футзал….

У 8-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія поїхала в гості до чемпіона країни – харківського Локомотива.

Перед грою були суттєві побоювання за результат. Ще б пак, діючий чемпіон є чемпіон і перемогти в Харкові завжди важко.

Та, Енергія довела що дарма її не вважають фаворитом цьогорічного чемпіонату і перемогти вона може будь-кого.

Розпочалася звітна гра, звісно що із атак Локомотива. Гравці цієї команди раз за разом турбували кіпера Енергії – Кардаша, але Володя був у всіх моментах на висоті.

Щодо атакувальних дій нашої команди, то вони були кволими і перший тайм так і завершився «сухими» нулями на табло.

Другий тайм поєдинку був куди багатшим на голи. Локомотив і на далі грав першим номером, а «енергетики» чекали на помилку суперника. І вона таки настала на 30 хвилині гри.

Енергія заробила штрафний, його пішов виконувати Легчанов, удар Валерія з яким кіпер Локо – Литвиненко справитися так і не зумів.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія поступається Продексіму (відео)

Тренер харків’ян одразу ж вдався до гри із п’ятим польовим, але на цей раз вона користі не принесла. Львівські гравці відправили у пусті ворота свого суперника ще три голи. За Енергію відзначалися – Коваль та двічі не старіючий Павленко.

Щодо господарів майданчика, то їм так і не вдалося забити бодай один гол у цій грі.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу «енергетиків» із рахунком 4-0. Саме ця перемога дозволила підопічним Косенка із 13-ма очками міцно закріпитися на 2-ому місці в турнірній таблиці.

Лідирує ж команда Єнакієвець в активі якої 19 очок і жодної поразки.

Наступний, 9-й тур чемпіонату відбудеться вже цих вихідних. Зокрема, львівська Енергія поєдинок цього туру знову ж таки проведе на виїзді. На цей раз на нас очікує західно-українське дербі, адже нашим суперником буде команда Ураган із Івано-Франківська.

Ця гра відбудеться в суботу 16 листопада й розпочнеться о 14 годині за київським часом.

Вболіваємо за львівську команду, бажаємо їй перемоги, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у поєдинку між Локомотивом та Енергією: