Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:3 ЛТК (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:3 ЛТК (відео)

Енергія програє ЛТК

У 12-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму майданчику приймала гостей із Луганська – команду ЛТК.

На жаль, гра завершилася поразкою львівської команди з рахунком 2-3.

Чесно скажу, дуже сумнівався чи йти на цю гру чи не йти. Чому? Відповідаю, тому що коли в цьому сезоні до Львова приїздять такі команди як Спортлідер, Кардинал, то особливої боротьби вони нашій команді не нав’язують.

Матчі виходять дуже скучними при всій повазі до цих команд.

А сьогоднішній суперник – луганський ЛТК десь рівня вищеперелічених команд.

Але, Воробус час таки знайшов і таки побував на цьому футзальному поєдинку.

Перш ніж розповісти про перипетії матчу скажу одну цікаву деталь. До поточної гри суперники зіграли між собою у Львові рівно 13 матчів і в жодному з них гості з Луганська не святкували перемоги якими би сильними вони не були.

Але, історії й колись треба переписуватися.

Розпочався поєдинок між Енергією та ЛТК на диво повільно. Складалося враження, що поєдинок товариський. Мінімум моментів біля обидвох воріт, відсутність фолів і лише під кінець першої 20-ти хвилинки команди прокинулися.

А сталося це після того, як після чудово розіграного штрафного відзначився «енергетик» – Олександр Бондар. А йшла, до слова, 18-та хвилина гри.

Також читайте:   Ліга чемпіонів. Попередній раунд. Результати матчів третього ігрового дня

З таким рахунком і завершився перший тайм цього поєдинку.

Початок другого тайму особливої картини не майданчику не поміняв. Гравці львівської Енергії й на далі грали в енергозберігаючому режимі, а молоді луганчани пробували щось створити біля наших воріт.

І якщо спочатку ці спроби були кволими, то після 30-ої хвилини їх взяло й прорвало.

Бессалов, Вершинін, Разуванов просто таки шокують місцеву публіку.

1-3 і Енергія бере тайм-аут після чого Легчанов виходить п’ятим польовим гравцем. Наша команда багато комбінувала, але все що вдалося зробити, так це лише забити ще один гол.

За Енергію відзначився Рогачов.

Останні секунди гри були напруженими, але гості таки вистояли.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу луганської команди із рахунком 3-2, а це означає, що саме ця команда набирає після цієї гри три залікові пункти.

Енергії ж залишається готуватися до інших матчів, а наступний тур наша команда, до речі, пропускає і зіграє аж 21 грудня на виїзді із командою Кардинал-Рівне.

Можна не сумніватися, ця гра буде дуже цікавою, тому чекаємо і бажаємо перемоги нашій команді.