Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 3:1 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 3:1 Енергія (відео)

Енергія програє

У 17-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія поїхала в Донецьк грати з місцевим Єнакієвцем.

На жаль, ця гра для львівської команди завершилася поразкою із рахунком 1-3.

З 28 листопада команда Олександра Косенка не може перемогти в чемпіонаті України. Саме в цей день востаннє було здобуто перемогу над Спортлідером.

Після цього були переважно нічиї, а також поразки.

На чергову гру чемпіонату проти лідера теперішньої першості – Єнакієвця Енергія їхала з однією метою перервати свою сумну серію.

І, варто сказати, розпочали гру «енергетики» досить таки вдало. Вони раз за разом били по воротах «Єначки», але їх кіпер – Сагайдаченко завжди був на висоті.

Щодо господарів майданчика, то вони переважно контролювали м’яч і чекали коли ж Енергія допуститься помилки. А сталося це на 18-й хвилині.

Зам’ятін прострілив, а Рось завершив.

1-0 і за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другу 20-ти хвилинку вже краще розпочали господарі. Вони багато били, рухалися і двічі забили. Голи-близнюки на рахунку Вассури та Свірідова.

Енергія довго не думаючи перейшла на гру у п’ять польових гравців й нарешті заграла як вміє.

Але, але і знову ж таки але. Фарт цього дня був на стороні команди з Донбасу. То кіпер, то захист Єнакієвця були на висоті.

Також читайте:   Футбол. Відбір до ЧС-2018: календар української збірної

Єдине, що вдалося гостям зі Львова це під завершення гри забити гол престижу. Відзначився – Максим Павленко. А йшла, до слова, 38-а хвилина зустрічі.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує перемогу Єнакієвця із рахунком 3-1, а це означає, що саме ця команда набирає чергові три пункти у свою скарбничку.

В інших поєдинках цього туру були зафіксовані такі результати:

Спортлідер 4:2 ЛТК
Ураган – Кардинал-Рівне (початок о 18 годині).