Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:2 Ураган (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:2 Ураган (відео)

Енергія 2:2 Ураган

У 16-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму полі приймала гостей із івано-франківська – команду Ураган.

Як очікувалось, поєдинок вийшов дуже бойовим і завершився нічиєю 2-2.

Після того, як у минулому турі Енергія втратила перемогу в Харкові на гру з Ураганом підопічні Косенка виходили з одним бажанням – перемогти.

На жаль, цього зробити не вдалося й навіть більше – «енергетики» могли і взагалі програти, але в кінці зустрічі виручив команду – Кардаш.

Та про все по-порядку.

На гру з Ураганом команда вийшла у досить таки послабленому складі. Через дискваліфікацію гру пропускали лідери колективу – Рогачов та Овсянников. Плюс, на трибунах сидів і головний коуч Енергії – Косенко.

Розпочалася гра спокійно, команди грали у повільному темпі, було обмаль моментів і десь у підсвідомості було зрозуміло, що справжня гра розпочнеться після того як хтось із суперників заб’є.

Прогнози виправдалися. Після того, як на 10-й хвилині відзначився голом «енергетик» Павленко, Ураган побіг всією командою вперед.

Через три хвилини це принесло свої плоди, коли чудову комбінацію партнерів завершив Валенко (Ураган).

А на 18-й хвилині Ураган і взагалі вийшов вперед у рахунку. Енергія заробила шостий фол і колишній гравець Енергії – Якунін із 10-ти метрового зробив рахунок 2-1 на користь своєї команди.

За мінімальної переваги Урагану і завершився перший тайм цього поєдинку.

Також читайте:   Теніс. Вімблдон. Коли порядок б'є клас (Надаль програє Дарсісу )

Другу 20-ти хвилинку краще розпочала Енергія. Дмитро Бондар вже на 22-й хвилині робить рахунок 2-2, та й львівська команда виглядала краще.

Ураган явно «спав» і якби наші гравці були більш точнішими, то питання переможця були знято давно.

А так, гості вичекали і наприкінці гри мали три стовідсоткових моменти, щоб забити переможний м’яч. Але, не дав їм це зробити – Володимир Кардаш, який відбив мертві м’ячі.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує таки закономірну нічию 2-2, а це означає, що команди додають до свого активу по 1 заліковому очку.

7. Спортлідер – 4 очки.

Наступний, 17-й тур чемпіонату відбудеться вже незабаром, а саме 15 січня. Зокрема, на львівську Енергію очікує дуже важкий поєдинок на виїзді проти Єнакієвця.

Команда Олега Солодовника в цьому сезоні демонструє дуже хороший футзал і поки що займає перше місце в чемпіонаті.

Але, час все розставить на свої місця. Тому, бажаємо Енергії лише перемоги.