Паралімпіада-2014. Україна посіла четверте місце в загальнокомандному заліку - Блог про Львів

Паралімпіада-2014. Україна посіла четверте місце в загальнокомандному заліку

Паралімпіада-2014

Знаю, після того як незрозумілі речі відбуваються в нашій країні радуватися успіхам спортсменів якось не по собі, але не згадати за цих людей – це себе не поважати.

Кілька днів тому у російському місті Сочі завершилася зимова Паралімпіада-2014, де виступали і наші спортсмени.

Звісно, результатами вони нас, як завжди порадували.

Про підсумки цих змагань читайте у сьогоднішній публікації на блозі.

Перш ніж говорити за медалі хотілося би зробити ліричний відступ.

В мене і в ще багатьох людей виникало одне запитання – Чому наша збірна не проігнорувала змагання?

Росія нас окуповує, а ми їдемо до них на спортивні події. Даємо їм на нас заробити?

Це лише моя думка, але коли спілкувався із багатьма людьми, то вони теж мене підтримували.

Хоча, були й такі, які казали, що політика політикою, а Паралімпіада є Паралімпіадою. І нехай не говорять там про різні штрафи, дискваліфікації.

Мої припущення згодом підтвердилися.

У процесі загань організатори з нашою командою неодноразово поводилися по-рагульськи. А чого від них ще можна було очікувати?

Зокрема, на церемонії закриття змагань лише нашій команді відмовили в супроводі спортсменів. Чому так? Знову ж таки щоб Україну принизити?

Також читайте:   На вихідних у Львові визначать володаря Кубка України по водному поло

Як наслідок, на церемонії закриття ігор від України їхала лише одна спортсменка і то з її костюма хотіли зірвати надпис «Мир», але інші учасники змагань за нас заступилися.

Російський президент на одних змаганнях не захотів вітати нашого спортсмена з успіхом.

Наш північний сусід вкотре продемонстрував свою неадекватність.

І як тут можна казати що спорт і політика – це різні речі?

Щодо теми підсумків змагань, то фінішували наші спортсмени в загальному заліку на 4-ому місці, завоювавши у підсумку 25 нагород.

Серед них: 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових.

Найбільше медалей було здобуто в таких видах спорту як: біатлон та лижні гонки, відповідно 15 та 10 нагород.

Виграли ж медальний залік господарі змагань – росіяни. В їх активі 80 медалей: 30 золотих, 28 срібних та 22 бронзових.

Друге місце посіла команда Німеччини із: 9-ма золотими, 5 срібними та 1 бронзовою медалями.

Третє почесне місце в збірної Канади — 16 медалей (7 золотих, 2 – срібні, 7 – бронзових).

Змагання завершилися, але осад завершився. То на змаганнях Олімпіади нас освистують, то тут принижують….

Але, незважаючи ні на що, пишаємося нашими спортсменами.