Такий футбол нам потрібен. Барсело в ель класіко феєрично перемагає Реал (відео) - Блог про Львів

Неперевершений Мессі

І знову спорт на сторінках блогу Воробуса. Знову будемо говорити про футбол, адже вчора фанати цього виду спорту стали свідками захопливого видовища.

Справа у тому, що в чемпіонаті Іспанії відбулося чергове ель-класико, у якому між собою зустрічалися непримиренні суперники: мадридський Реал та каталонська Барселона.

Гра порадувала глядачів і завершилася перемогою Мессі та компанії із рахунком, увага, 4-3.

Перед грою було багато розмов. Багато хто із фахівців казав, що якщо Барселона програє, то практично може попрощатися із надіями на чемпіонство.

Я їх розумію, адже, тоді би розрив між командами складав 7 очок.

Розпочався матч без розвідки. Вже, за перші 5-ть хвилин команди створили два стовідсоткові моменти. Стало зрозуміло, що сьогодні буде відкритий футбол і слід очікувати багато голів.

Розпочали голевий парад гості.

7 хвилина – Мессі виводить на ударну позиції Іньєсту і Андреас влучно пробиває повз кіпера Реалу.

Господарі поля кинулися відігруватися, довго це їм не вдавалося, а потім раз і прорвало.

20 і 24 хвилина – після чудових пасів Ді Марії відзначається Бензема.

Але, і це ще не все було в першій 45-ти хвилинці, під сам кінець якої разючого удару завдав Мессі.

2-2 після першого тайму, далі буде?

Ще й як буде. На 55 хвилині пенальті заробляють господарі, до м’яча підходить Роналду і не хибить.

Також читайте:   Хто стане наступним суперником Шахтаря у Лізі чемпіонів?

Здавалося рахунок став 3-2, гравець Реалу Бейл не реалізовує суперовий момент в грі, у «Барси» нема шансів…

Але, все перевертається з ніг на голову на 65-й хвилині. Гравець Реалу Рамос фолить у своїй штрафній на Неймарі.

Як наслідок, вилучення, пенальті, яке вдало виконує Мессі.

Грати залишалося ще 25 хвилин, але було зрозуміло, що без гравця команді Анчелотті буде важко. Між такими командами чисельна більшість відчувається.

Барселона багато атакувала і таки свого добилася. Знову ж таки пенальті, на цей раз збили Мессі і просто «феноменальний» реалізовує свій другий 11-ти метровий в зустрічі.

До завершення поєдинку залишалося ще шість хвилин, але Реал таки атакував і атакував. «Вершкові» будь-що хотіли відігратися, але часу та сил на цей раз не вистачило.

Звучить фінальний свисток, який фіксує феєричну перемогу Барселони, яка дозволяє цій команді впритул наблизитися до лідера чемпіонату все того ж Реалу на відстань в один пункт.

Попереду ще 9-ть турів, багато нервів, боротьби і визначення чергового чемпіона Іспанії. Хто ним стане? Атлетико, Реал чи, все-таки Барселона?

Про це дізнаємося вже згодом, а поки що, насамкінець, пропоную ще раз переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: