Як Воробус садив картоплю

Воробус і картопля

Щоб там не казали, якою би лінь не була, а сільське господарство треба піднімати з низів. А то коли їдеш транспортним засобом селами, то просто таки жахаєшся від розвалин, які там стоять.

А то й буває, що будинки стоять без даху. Причина? Все розікрали мародери. Так я називаю людей, яким лиш би не купляти щось, а похалявити.

Одразу ж після Великодня люди масово взялися садити свої городи. В селі та на дачах зараз ажіотаж. Кожен хоче посадити городи якнайшвидше. Причина? Відповідь проста – поки є погода.

Знаю, багато хто каже, що зараз не вигідно садити ту ж картоплю, бо дешевше купити її восени на ринку чи в тому ж супермаркеті.

Воно то може і так, але коли посадиш своє, то знаєш що картопля, морква чи буряк екологічно-чисті і ніхто нічого туди не підсипав.

В тему, пам’ятаю колись купляв картоплю на ринку, то якась вона така була нездала, що думав не бульбу їм а резину.

Дякувати Богу, в останні два роки урожай картоплі був, тому купляти не приходилося. Сподіваюся, буде він і цього року.

Так от, зразу після Великодня Воробус, побачивши, що на вулиці більш-менш сприятлива погода, зібрав людей та поїхав садити картоплю.

Тому що автор блогу за здорову їжу і здоровий спосіб життя. А, зайнявшись хоча б мінімальними городніми роботами можна і себе відбити від ліні.

У родині Воробуса картоплю садять дуже просто. Якщо хтось думає що треба аж так напахатися, то вони помиляються. Навпаки, для мене особисто, саджання картоплі як свято.

Чому?

По-перше, є багато людей, які протягом процесу саджання розповідають цікаві історії.

По-друге, свіже повітря. Скажіть, а чи не набридло вам місто, комп’ютери, інтернет? Та на свіжому повітрі й попрацювати можна.

По-третє, саджати картоплю зовсім не складно.

Ось для прикладу є город, 6-7 людей стають і відмірюють собі приблизно одинакові площі. Згодом вони беруть відра, набирають туди готову картоплю з мішків і садять її після того як перейде кінь з плугом.

Приблизно час саджання цілого городу займає не більше 3-4 годин.

От до слова, для автора блогу час пройшов достатньо швидко. Так, мінімальні зусилля треба було прикласти, але за це картопля в землі і від сьогодні вона починає рости.

Тепер принаймні місяць є вільного часу, поки картопля зійде, а опісля її прийдеться обробляти від бур’янів.

Окрім картоплі Воробус ще посадив моркву, буряки, горох, цибулю. Тому, як то кажуть, далі буде…

P.S. А ще під час саджання картоплі є традиція перевернути дівчат щоб урожай файний був). Чи вдалоcя це зробити цього не скажу, але урожай таки має бути. 😀Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. smyrnov 23.04.2014 пише:

  Картопля – боль. Не люблю її садити

 2. Архіваріус 24.04.2014 пише:

  Воробусе, будь обережним з горохом, а то у Львові знову засмердить! 😀

 3. Ridens 24.04.2014 пише:

  уже кілька років хочу заасфальтувати батьківські 6 соток, не дають =)

 4. viking 24.04.2014 пише:

  Стаття для дачників-початківців 🙂

 5. The Notorious B.I.G 24.04.2014 пише:

  села не маю, тому навіть не уявляю, що це таке 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*