Це футбол? Збірна України перемагає Нігер (відео)

Що це було?

Сьогодні ввечері вся увага українських вболівальників футболу була прикута до своїх екранів телевізорів.

Ще б пак, свій черговий поєдинок проводила наша національна «дружина».

Цікаво було побачити в ділі команду Фоменка, адже вже у вересні на нашу збірну очікує старт до відбору на чемпіонат Європи. Тому, склад награвати таки треба.

Чесно скажу, сьогоднішня гра мене розчарувала. Чому?

По-перше, в Києві (саме там проходив поєдинок) зібралося мало вболівальників. Виникає питання, чому гру не зробити в якомусь іншому місті. Львів (стадіон Арена Львів) вже давно не жив великим футболом.

Чому нас тупо ігнорять? Коньков забив болт?

По-друге, нашим суперником була дуже слаба збірна. Ну, при всій повазі до суперника – вони грають слабо. Я, що з 13 років дивлюся та цікавлюся футболом, навіть не знав, що така збірна взагалі має футбольну команду.

Чому не спробувати налагодити контакти із учасниками чемпіонату світу, які зараз готуються до форуму чотириріччя? Сумніваюся що нам би відмовили. А в іграх із сильнішими суперниками і себе проявити та загартувати можна.

По-третє, дуже слабо виглядала команда Фоменка. Хто бачив гру, той погодиться що сьогодні нам круто пощастило.

Якби футболісти Нігеру були більш влучнішими, а їх воротар більш досвідченішим, то нічию вони би здобули як мінімум. За перемогу вже мовчу.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Кривбас 1:1 Карпати (відео)

Більше нічого писати по грі не буду, я розчарований і навіть в кінці гри перемкнув на хокейний канал, щоб глянути як грають Швеція та Білорусь. Там було куди цікавіше, хоч за жодну із цих команд я не вболівав.

І до голів. Так от, відкрили рахунок українські футболісти на 18-й хвилині. Кутовий, подача у штрафну і дебютант збірної – Ордець ударом головою відкриває рахунок у зустрічі.

Відігралися гості вже у другому таймі. Поки захист спав, Алі Юсуф Омар ударом головою застав зненацька кіпера та захист українців.

Йшла 55-та хвилина.

А потім Нігер і взагалі міг вийти вперед, але П’ятов виручив.

Невже гра так і завершиться? Так на перший погляд здавалося, але іншої думки був гравець Шахтаря – Степаненко. Він на 80-й хвилині ударом головою змусив капіталювати кіпера гостей.

2-1 – Україна перемагає і після гри залишилося більше запитань чим відповідей до гравців нашої команди.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між збірними України та Нігеру: