Вихід з френдзони

Вихід з френдзони

Добрий вечір! З Вами знову Омелько Косопизд.

Давненько я не потрапляв на сторінки блогу Воробуса. Чому так? Все просто, я потрапив у творчий застій після статті на тему - Френдзони.

Після неї нічого в голову мені не лізло. І от, бінго я знайшов вихід з цієї павутини під назвою френдзона, принаймні мені так здається.

А знайшов я цей вихід завдячуючи прочитанню статті під назвою «Спогад одного хлопця або пояснення Френдзони», яку написала Ольга Врублевська.

Ще окремо хочу виразити вдячність одній розумній та милій дівчині на ім’я Ірена, яка по-сумісництву приходиться мені сусідкою.

Саме пані Ірена вирішила поділитися секретом жіночої психології. Отже, поспілкувавшись з нею я прийшов до висновку і тепер хочу поділитись з читачами блогу Воробуса як покинути ненависну вам зону:

1. Не поводьте себе з нею як з подружкою .Покажіть, що вам неприємно вислуховувати її розповіді про кавалерів, подруг, одяг та інші речі, які б дівчина ніколи не стала розказувати своєму хлопцеві.

2. Не лазьте з нею по магазинах, вибираючи коханій дівчині сукню для побачення з іншим хлопцем чи допомагаючи їй обрати косметичні засоби.

3. Проявляйте свою мужність та підкреслюйте належність до чоловічої статі (не будьте «тюфіком», не плачтесь ій в жилетку, кажучи як все погано мене ніхто не любить , я дно… і т.д).

4. Не триндіть годинами з нею по телефону. Розмови по телефону - це жіноча справа, не будьте пліткарем і не обмовляйте її колежанок.

5. Старайтесь проводити менше часу з нею. Не бомбіть повідомленнями у соц.. мережах, не гуляйте з нею днями і ночами .

І ще хочу написати, що хлопці самі винуваті в тому, що потрапляють у френзону, адже, якщо дівчина ставиться до вас як до подружки, значить вона розглядає вас своєю подругою і не більше.

Не намагайтесь її переконати, а краще взагалі залиште в спокої. Майте терпіння і починайте ігнорити її. Якщо вона почне фліртувати з вами, писати першою і телефонувати - значить є шанс що вам повезло.

Але, все рівно треба бути максимально уважним, не відкривати одразу ж всі свої таємниці, тримати дівчат на дистанції.

А тепер беріть ініціативу у свої руки , запрошуйте на побачення і пропонуйте зустрічатися.

Дякую за увагу, ваш О.Косопизд!

Як буде натхнення обов’язково щось ще напишу.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. viking 27.05.2014 пише:

    Омеляне, дівчата бувають різними, тому вищевказані поради можуть не подіяти 😕

  2. gelum 27.05.2014 пише:

    viking, в мене таке часто буває. З ким не знайомлюся де не буваю вічно потрапляю не на ті дівчата. Ніхто мене не хоче 😥 😥 😥 😥

  3. viking 27.05.2014 пише:

    gelum, не засмучуйся.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*