Теніс. Ролан Гаррос. Настала пора вирішальних поєдинків

Протистояння

Буквально кілька годин тому до мене зателефонував хороший приятель і запитав наступне, цитую: «Ігор, чого ти нічого не згадуєш на своєму блозі про відкритий чемпіонат Франції з тенісу. Це ж такий відомий турнір?».

Звісно, Воробус, як завжди, знайшов що відповісти, а відповів я наступним чином: «За чемпіонат з тенісу знаю, просто думав написати лише про фінальні поєдинки. Часу на все не вистачає».

Але, колегу таки порадую і напишу ще одну публікацію до вирішальних поєдинків.

Отже, поїхали….

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу (інша назва Ролан Гаррос) – це змагання з тенісу, які проходять на ґрунтових кортах Франції починаючи від 1891 року.

Це другі, починаючи від Нового року, змагання у серії Великого Шолома. Першим турніром, нагадаю, був відкритий чемпіонат Австралії.

Чим здивував цьогорічний турнір і хто зіграє у вирішальних поєдинках?

У парних зустрічах Воробус не такий сильний, тому розповім лише про змагання в одиночках.

У чоловіків все прогнозовано. Як і гадали спеціалісти, у фіналі між собою зіграють перша та друга ракетка світу. Відповідно, іспанець – Рафаель Надаль та серб Новак Джокович.

Особливих проблем на шляху до фіналу ці спортсмени не мали.

Щодо вирішального поєдинку, то щось мені так здається переможе таки «король грунту» - «Рафа» Надаль. Дивився статистику у грі між цими тенісистами, то якщо Джокович і перемагав, то переважно на інших покриттях.

На Ролан Гарросі королем таки є іспанець. Як буде цього разу дізнаємося вже цієї неділі. Серб дасть бій, можна в цьому не сумніватися.

Змагання у жінок теж цього року цікаві як ніколи. Ще на ранній стадії змагань вилетіла зірка жіночого тенісу – Серена Вільямс. За відсутності Азаренко, пальму першості захопила росіянка Марія Шарапова.

Протягом змагань вона провела вже не один валідольний поєдинок, але таки змогла дійти до фіналу.

Там її суперницею буде 22-ти річна Сімона Халеп. Ця румунська тенісистка – головне відкриття цьогорічних змагань.

Чи зуміє вона щось протиставити сибірській сирені? Важко сказати, але думаю що таки на цьому перемоги Халеп завершилися.

Якби там не було, час та матчі розставлять все на свої місця.

Насамкінець додам, що фінал у жінок відбудеться у суботу, 7 червня, а в чоловіків – у неділю, 8 червня.

Про підсумки турніру читайте вже у понеділок в чергових публікаціях на блозі Воробуса.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*