Футбол. 1/16 Кубка України. Огляд поєдинків - Блог про Львів

Футбол. 1/16 Кубка України. Огляд поєдинків

Карпати перемагають Чайку

Вчора в Україні був великий футбольний день, проходили матчі 1/16 фіналу Кубка України, а це чудова нагода маловідомим командам показати свою майстерність у боротьбі із значно сильнішими командами.

Блог Воробуса вирішив не писати окремо публікацію по кожному поєдинку, а зробити такий собі огляд поєдинків.

Розпочнемо, звісно, що із львівських Карпат. На стадії 1/16 фіналу «зелено-білим» протистояла команда із Києва – Чайка. До гри були побоювання за результат.

У Карпат зараз нова команда, результати нестабільні. Та, як показала гра, схоже що після перемоги над Волинню у чемпіонаті команда таки набрала ходу.

Чайка була обіграна на одній нозі із рахунком 4-0. Влучними ударами за нашу команду відзначилися: Голодюк, Ксьонз, Костевич та Сергійчук.

Серед інших поєдинків варто виділити матчі за участю двох донецьких команд.

Чемпіон країни – Шахтар з великими труднощами здолав команду із того ж таки Києва – Оболонь-Бровар лише за допомогою пенальті на останній хвилині гри.

А Металург і взагалі завершив свої змагання. Команда, яку тренує П’ятенко програла у Полтаві місцевій футбольній команді ФК Полтава із рахунком 1-2.

Київське Динамо не мало труднощів у грі з кіровоградською Зіркою. Перемога біло-синіх 3-1. При чому, Ребров і компанія перемагали із рахунком 2-0 вже на 11 хвилині зустрічі.

Також читайте:   Продаж алкогольного пива на футболі: за чи проти?

Решта ж фаворитів змагань пройшли у наступний раунд змагань. Нижче подаю технічні результати цієї стадії змагань:

Тернопіль 4-5 Олександрія (1-1 – основний час)
Черкаський Дніпро – Говерла 1:2 (1:1)

Сьогодні, 24 серпня відбудуться два завершальні поєдинки турніру. Зокрема, між собою зіграють:

Кремінь – Зоря та Суми – Металіст.

Жеребкування наступного раунду змагань відбудеться у вівторок, 26 серпня. Саме в цей день свого суперника дізнаються наші львівські Карпати.

P.S. І як стало нещодавно відомо, футбольний клуб Карпати таки досягнув домовленості із керівництвом стадіону «Арена Львів» щодо проведення своїх домашніх поєдинків саме на цьому стадіоні.

Найближча гра вже незабаром, а саме 31 серпня проти запорізького Металурга.