Футбол. Ліга Європи. Плюс Зоря, мінус Чорноморець (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Плюс Зоря, мінус Чорноморець (відео)

Каменюка забиває

Вчора в Європі був великий футбольний день, проходили матчі кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Звісно, що вся увага українських вболівальників футболу була прикута до поєдинків за участю наших команд: одеського Чорноморця та луганської Зорі.

Як завершилися ці матчі, чи змогли наші команда пройти далі, відео голів та багато іншого читайте далі.

Розпочнемо із хороших новин. Чесно скажу, після нічиєю 1-1 в Києві, не думав що луганська Зоря зможе вийти в наступний раунд змагань.

Чому? Ну, по-перше, їхній суперник – норвезький Мольде більше має досвіду в таких іграх, плюс вони грали на своєму полі.

Зоря ж зараз вдома не буває і проводить матчі прем’єр-ліги на нейтральних полях. Та і в чемпіонаті команда Вернидуба загальмувала. Після двох матчів у їх активі аж 0 очок.

Розпочався поєдинок в Норвегії краще не придумаєш. Вже на 2-й хвилині рахунок в зустрічі було відкрито.

Караваєв опинився один у штрафному майданчику суперника, настільки один, що йому вистачило часу зупинитися і видати пас на Каменюку. Власне капітан лугачан, як фахівець з «Мольде», точно пробив у дальній кут.

1-0 і початок мені сподобався.

Вигравала українська команда аж до кінця першого тайму. На 43-й хвилині господарі поля рахунок зрівняли. Привіз собі гол кіпер Зорі – Шевченко.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Квитки на гру між Шахтарем та Порту у вільному продажу із 9 вересня

Знали би тоді всі фахівці що саме Микита згодом стане героєм зустрічі. Вдумайтеся в цифру, наприкінці гри він зумів відбити 2 пенальті. Погодьтеся, не кожному кіперу це під силу, тим більше що молодому.

А потім Мольде і взагалі отримав гол у свої ворота. Був він правда нелогічним, бо господарі більше атакували, але все ж…

Любеновіч навісив зі штрафного, а хтось із гравців норвезької команди зрізав «шкіряного» у сітку.

Ось так от, Зоря виходить далі…

Щодо Чорноморця, то про нього і взагалі нема що говорити. Рахунок повторного поєдинку із хорватським Сплітом говорить сам за себе – 0-0.

Як наслідок, саме хорвати йдуть далі, бо зуміли перемогти у першій грі одеситів вдома 2-0.

Хто стане наступними суперниками наших команд дізнаємося вже зовсім скоро, а саме о 14 годині, після того як у Швейцарії відбудеться жеребкування.

Про його результати ми повідомимо пізніше у коментарях до цієї публікації.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у поєдинку між Мольде та Зорею: