Футзал. Друга ліга. Фанат-2 4:1 Львів фан клуб (Воробус далі перемагає) - Блог про Львів

Футзал. Друга ліга. Фанат-2 4:1 Львів фан клуб (Воробус далі перемагає)

Петров знову забиває

Сьогодні надворі 23 серпня, субота, а це означає, що хоч із запізненням, але все ж продовжує свою роботу блог Воробуса.

Публікації з’являються досить таки пізно, а все тому, що навіть незважаючи на те, що наступили тривалі вихідні, в автора блогу є багато справ, переважно футбольних.

Що я маю на увазі?

Відповідаю, сьогодні в асоціації любительського футзалу Львівщини серед команд другої ліги проходив черговий тур і свій поєдинок проводила команда, за яку виступає ваш покірний автор – «Фанат-2».

Як зіграла на цей раз наша команда, які перспективи «фанатів» на призові місця та багато іншого читайте далі.

Після того, як у минулому турі була обіграна команда «Стрийська-2», звітний поєдинок проти команди «Львів фан клуб» був фактично за шість очок. Саме від результату цього поєдинку багато в чому залежали позіхання нашої команди на призові місця.

Якщо б ми перемагали, то вже би із досить таки великою ймовірністю могли думати за третє місце у підсумку.

Але, про все по-порядку.

На цей раз погода під час гри була хорошою. Не сказав би що було аж так жарко, на голову нічого не капало. Одним словом, команди могли вийти і показати все на що вони спроможні.

Воробус цього разу розпочав гру із заміни. Чому? Знову ж таки, це все було заплановано. Перший тайм грає наш воротар Орест, другий – ваш автор.

Також читайте:   Євро-2022. Відбірковий етап. Україна – Данія – 8:2

Розпочала гру команда «Фанат-2» із пропущеного голу. Наші гравці ще як слід не увійшли в гру і у підсумку 0-1.

Взагалі перший тайм вийшов якимось неоднозначним. Команди грали фактично без захисту. І якби гравці були влучнішими, то рахунок вже у першій 20-ти хвилинці міг би бути дуже великим.

А так, добре що забивали до перерви лише ми. Двічі це зробив Максим Петров, ще раз відзначився – Марко Смоляк.

3-1 після першого тайму і далі грати можна вже по результату.

Не встиг розпочатися другий тайм як важкої травми носа зазнав наш основний гравець – Тарас (бажаємо йому якнайшвидше вернутися на поле).

Після цього епізоду наша команда віддала ініціативу супернику і грала переважно на контратаках. Тактика себе виправдала і до завершення гри ми ще раз забили і жодного разу не пропустили.

Фінальний свисток арбітра гри зафіксував перемогу команди «Фанат-2» із рахунком 4-1, а це означає, що наша команда відірвалася від четвертого місця на якому йдуть команди якраз «Львів фан клуб» та «Фест» на шість очок.

Наступний поєдинок наша команда проведе в суботу, 30 серпня. Суперник – «Інтер-М».

Будемо знову ж таки старатися порадувати хорошою грою та результатом своїх вболівальників.