Футбол. Ліга Європи. Динамо ганебно програє Ольборгу (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Динамо ганебно програє Ольборгу (відео)

Динамо ганебно програє Ольборгу

Після поразки Металіста та Дніпра єдиною командою, на яку була надія на позивний результат залишалося – київське Динамо.

Все-таки, в останніх поєдинках команда, яку тренує Ребров та компанія виглядала дуже потужно. Своїх суперників біло-сині просто таки знищували.

Десь у підсвідомості ваш автор думав що Ольборг так само не встоїть під нашим «катком».

Та, як це часто трапляється у футболі – надмірна впевненість деколи може зіграти і проти вас.

Саме так і сталося вчора з Динамо.

На виїзну гру проти Ольборга Ребров та компанія вийшли надто впевненими у собі за що й згодом поплатилися.

Вже на 11 хвилині – Томас Еневольдсен після чудової скидки, увага захисника Динамо – Драговича, відкрив рахунок в зустрічі. Чесно, дивує мене як тренерський штаб київської команди ще тримає Драговича в основі.

Він і минулого сезону багато привозив, і цього ситуація повторюється. А скільки було хвальби коли його купляли в Базеля. Виходить цьому хлопчині ще треба рости і рости щоб більше не робити подібних помилок.

Після голу само собою Динамо забігало, чудові моменти мали Ярмоленко, Ленс, Баланда, знову Ярмоленко, але м’яч вперто не ліз у воротар господарів поля.

Як це буває в таких ситуаціях Динамо взяло і знову пропустило. На цей раз помилки допустився ще один захисник – Віда.

Також читайте:   Футбол. Євро-2016. Україна програє Німеччині (відео)

Удар Томсена і вже 0-2. Саме із таким рахунком завершився перший тайм цього поєдинку.

У другій 45-ти хвилинці київська команда далі атакувала, багато створювала, але голів ми так і не дочекалися. Натомість під кінець гри гравці Ольборга розкатали оборону Динамо як школярів.

У підсумку, той же Томсен оформив дубль і підвів жирну риску під результатом вчорашньому поєдинку.

Що можна сказати по «гарячих» слідах? А те, що програвати 10-й команді Данії як на мене соромно має бути. Гравці Динамо зловили зіркову хворобу і вчора за це поплатилися.

Що далі? А тепер що Ольборг, що Динамо, що Стяуа мають у своєму активі по 6 очок.

Добре хіба що те, що київська команда тепер 2 із 3 поєдинків буде грати вдома, де неодмінно треба перемагати.

Як буде насправді, побачимо вже зовсім скоро, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку:

А можливо в Динамо почався спад? Це покаже гра проти Дніпра, яка відбудеться вже у листопаді. Причина? Черговий тур чемпіонату України перенесли через вибори до парламенту.