Барселона в Ель Класико перемагає Реал

Ну, і як без спорту. Воробус же його дуже любить.

Цього поєдинку поціновувачі футболу усього світу очікували з великим нетерпінням. Ще б пак, не кожного ж дня між собою зустрічаються такі команди як: Барселона та Реал.

Не дивно, що ці ігри ще називають крутим словом – Ель Класико.

Це справді дербі і вчорашнє стало 230-м за всю історію, враховуючи всі турніри в яких між собою зустрічалися ці команди.

До недільного вечора 22 березня більше перемог здобували «королі», а саме 92, на рахунку «гранатових» – 89-ть.

Статистика статистикою, але все мала вирішити її величність гра.

Чесно, десь думав перед грою, що Реал не програє.

З такими зірками у складі і вічно програвати – це ще треба вміти. Те, що з «королями» після Нового року щось не так бачить вже і мій пес.

Команда ніби грає, створює моменти, але свіжості такої, яка була до Нового року в Анчелотті та компанії нема.

Всі припущення по цьому питанню мала показати її величність гра проти свого основного конкурента за перемогу в першості – команди Барселона.

До гри «гранатові» були попереду на 1 очок і фактично перемога над Реалом робила їх основним претендентом на перемогу в чемпіонаті.

Гра розпочалася, атмосфера неймовірна, команди одразу ж обмінялися голами і здавалося матч вдасться і сьогодні Воробус не заспить.

Також читайте:   Еліна Світоліна: про ціну своєї ракетки, нерви та одеських проституток (відео)

Проте, все перевернулося з ніг на голову в другій половині зустрічі.

Гравці Реалу зупинилися і Барселона просто почала їх розривати.

Чому так? Мені важко сказати, але схоже на те, що в середині колективу таки є проблеми і то суттєві.

Дорогучий Бейл взагалі не грав в другому таймі, Роналду хотів, але в нього нічого не виходило. Плюс не знаю як суддя його не вилучив з поля, а мав на це всі підстави.

Прикро…

Господарі ж поля створили у другій 45-ти хвилині стільки моментів, що якби хоча б половину з них забили, то їхав би додому Реал не з поразкою 1-2, а 1-5 як мінімум.

А так, Каталонія святкує перемогу, яка дозволила підопічним Енріке відірватися в турнірній таблиці на 4 залікових пункти.

Якщо так піде і надалі, то вже за декілька турів до завершення ми будемо мати нового чемпіона.

Хоча, пауза, яка наступає у зв’язку з матчами збірної може зіграти із багатьма командами світу злий жарт.

Якби там не було, всі крапки над «і» розставить час.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: