А де сектор для скляної тари?

Скляна тара

Ще 1 березня на блозі Воробуса вийшла публікація про те, як у місті Львові почали з’являтися нові смітники в такому районі міста як Сихів.

Тоді, все було добре крім одного моменту, а саме творці цього «чуда» не придумали куди ж викидати решту сміття. Сектор для пластику був, скла був, металу також, а от куди дівати решту сміття для мене і для громадськості залишилося великою загадкою.

За цю тему з часом ми і забули. До вчора, бо саме тоді ваш покірний автор був в районі автовокзалу де і побачив знайомі мені смітники.

Але повертаємось до наших смітників. Здавалося нічого в цьому цікавого нема. Але, так здається хіба на перший погляд, адже знову ж таки творці «чудо-смітників» м’яко кажучи начудили.

Саме в цей час Воробус пив мінеральну із скляної тари. Допив і хотів бува викинути її у величезну урну, але коли почав розглядати сектори, то дуже і дуже здивувався. Справа у тому, що сектору для скла не знайшлося. Отакої..

А які ж тоді сектори залишили?

Відповідаю, залишили пластик, метал та побутові відходи.

Спробуємо поміркувати на тверезу голову щодо цього питання.

Сектор «пластик» – весь світ бореться з цією проблемою і думаю не треба зайвий раз казати, що пластик від звичайного сміття треба відсортовувати.

Також читайте:   У Львові почали прикращати новорічну ялинку

Спеціальні смітники стоять на вулиці, є спеціальний сектор і тут.

Сектор – «метал»

Враховуючи те, яка зараз політична та фінансова ситуація в країні, щось я дуже й дуже сумніваюся, що хтось зараз викидає метал на вулицю. Його або зберігають до кращих часів, або ж просто несуть на металобрухт щоб заробити кілька сотень гривень.

Тому, моя думка, що цей сектор зайвий.

Сектор – «побутові відходи»

Потрібен і ще й як. Ще коли 1 березня на Сихові з’явилися нові смітники, то було кричущою проблемою те, що на інше сміття сектору не виділили.

Нонсенс просто. Схоже, що публікацію від Воробуса таки було прочитано і все було перероблено.

Але, як це часто трапляється, як зроблять щось одне добре, то роблять поганим інше.

Сектор – «скло»

От реально, виникає у мене питання, а де подібний сектор на смітнику? Думаю, що скло на даний момент частіше викидають чим той же метал.

Як ви думаєте, що зробив з скляною пляшкою автор блогу?

Я просто у безвиході поставив її біля смітника. А що залишалося робити? Кидати її у побутове сміття теж не вірно, хто ж це все потім сортувати?

Коли цю проблему буде вирішено?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 10.06.2015 пише:

  Гадаю скло можна викинути разом з металом, метал потім швидше за все відсортовують за допомогою магніту.

 2. PVS 10.06.2015 пише:

  Таке скло, як викидаєш ти, Воробусе, можна лишити біля смітника – бомжі його здають на пункти прийому 😀

 3. The Notorious B.I.G. 12.06.2015 пише:

  PVS, 😆

 4. Lorexin 28.06.2015 пише:

  На Сихові ці смітники найчастіше розташовані на краю газонів в такий спосіб, що до якогось сегменту підійти, треба або, умовно, потоптати газон [про газони Львова це до-речі теж велика тема, Воробусе, давай розкручуй і її 😉 ], або у дощову погоду вступити у болото.
  Культурним варіантом мало би бути розміщення такого смітника на асфальтованій ділянці, свого роду на круглих майданчиках діаметром у два-три метри. Інакше навіть я просто жбурну у будь-який смітник, котрий буде ближче до моєї траєкторії руху по тротуару.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*