Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар поїхав в гості до Реалу - Блог про Львів

Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар поїхав в гості до Реалу

Реал - Шахтар

Вже сьогодні, 15 вересня стартує черговий за ліком груповий етап найпрестижнішого футбольного змагання під назвою – Ліга Чемпіонів.

Цього сезону Україна представлена двома клубами, тому як не крути, а дивитися нам протягом шести футбольних тижнів буде на що.

Чого вартує вже сьогоднішній поєдинок віце-чемпіона країни – донецького Шахтаря проти мадридського Реалу.

Гра буде відбуватися на стадіоні «Сантяго Бернабеу» і обіцяє стати окрасою цього ігрового дня.

Чому так?

Ну, по-перше, яскраву гру захоче продемонструвати перед своїми вболівальниками королівський клуб.

По-друге, новий головний тренер «вершкових» – Рафаель Бенітес невдало розпочав свою тренерську діяльність в клубі. Вже у першому матчі чемпіонату зірки зіграли на виїзді в «суху» нічию з Спортінгом.

Рафа одразу ж був розкритикований місцевими фанами. Результат не забарився. У наступних двох турах Роналду і компанія каменя на камені не залишили від своїх суперників (Бетіс 5-0 і Еспаньол 6-0).

Недаремно написав рахунки цих матчів, тому що як бачите, Реал не пропустив ще жодного голу свої ворота. І це також є фішкою Рафаеля Бенітеса – менше пропускати у свої ворота.

Також читайте:   Вгадай фіналістів Чемпіонату Європи - виграй приз!

По-третє, на перед матчевій прес-конференції головний тренер Шахтаря – Мірча Луческу говорив, що так просто його команда перед іменитим суперником не здасться.

Знаючи цього спеціаліста можна собі спрогнозувати захисну модель гри в цьому матчі від української команди.

По-четверте, я би міг зараз навести статистику протистоянь між цими суперниками, але по відсутності таких матчів цього зробити не можу.

Це буде перший офіційний поєдинок між донецькою та мадридською командою.

По-п’яте, травмованих у складі Шахтаря нема, а от Реал сьогодні ввечері недорахується Хамеса Родрігеса, який вибув з складу приблизно на один місяць.

По-шосте, традиційний прогноз від Воробуса наступний:

Враховуючи всі «за» і «проти» у протистоянні Реала та Шахтаря думаю великого рахунку сьогодні не буде. Українська команда буде багато захищатися, але таки протягом 90-а хвилин двічі пропустить у своїх ворота.

Як буде насправді побачимо вже незабаром, коли розпочнеться поєдинок – о 21 годині 45 хвилин за київським часом.

Пряму трансляцію гри можна буде побачити на телеканалі «Україна».

А вже завтра очікуйте публікацію про враження від цієї гри від Ігоря Воробуса.