Футзал. Кубок УЄФА. Локомотив на останніх секундах програє Бенфіці путівку в фінал чотирьох (відео) - Блог про Львів

Локомотив програє Бенфіці

Продовжуємо… І наступною темою на яку ми будемо говорити буде тема футзалу, адже вчора у місті Братислава (Словаччина) завершився елітний раунд Кубка УЄФА у групі «Д».

Приємно, що участь у цих змаганнях приймала й українська команда і її назва – Локомотив.

У завершальний день змагань на харківську команду очікував матч-року проти одного із лідерів європейського футзалу – португальської Бенфіки.

Щоб нашим читачам було зрозуміліше, які розклади були перед цією грою, то опишу все більш детальніше.

Так от, щоб пройти вперше у своїй кар’єрі у фінал чотирьох Локомотиву було достатньо не програти своєму супернику більше ніж в 1 гол. Це стало відомо після того, як кілька днів тому головний фаворит нашої команди несподівано поступився господарям туру – команді Слов Матік.

Здається завдання для української команди було не таке вже складне, але це лише здавалося на перший погляд.

З перших хвилин гри Бенфіка кинулася на штурм воріт Локомотива і лише героїчна гра у воротах нашого кіпера – Євгена Іваняка дозволяла до пори, до часу тримати ворота на замку.

«Залізничники» також пробували атакувати, але це швидше були напів моменти, аніж щось суттєве.

Перший тайм завершився з рахунком 0-0, хороший результат, але всім було ясно – змінювати в цій грі щось треба було Локомотиву. Бо цілий поєдинок захищатися, так може і сил не вистачити.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 0:1 Енергія (відео)

Розпочалася друга 20-ти хвилинка і малюнок гри на паркеті не змінився. Гол, як кажуть, назрівав. І відбувся він на 34-й хвилині. Це Вільгельм як з гармат увігнав «шкіряного» у світку наших воріт.

Тренер Локомотива – Євген Ривкін бере тайм-аут, після чого команда отримує мегамоментище. Це Дмитра Бондаря вивели віч-на-віч із воротарем Бенфіки, але нашому гравцю забракло лічених сантиметрів щоб вирівняти рахунок на табло.

Думаю, цей момент нашому гравцю буде снитися ще довго.

Потрохи запал Бенфіки спав, щось так думаю що вони самі вже не вірили, що зможуть забити такий бажаний гол.

Їхнього воротаря було змінено на 5-ого польового гравця, але ці перекати з кута поля на інший кут нічого не давали.

І тут стався ключовий момент в грі. Увага, за дві секунди до завершення гри, Фабіо Сесіліу вивели на ворота і той знову ж таки гарматою вколотив м’яч у фактично пустий кут наших воріт.

Десь не добре в цьому епізоді зіграв Іваняк, помилився Рогачов, але нічого вже не вдієш.

Бенфіка проходить у фінал чотирьох, а ми знову залишаємося з нічим… Прикро….