Як Воробус приймав участь у EUROFANZ-2016 - Блог про Львів

Як Воробус приймав участь у EUROFANZ-2016

Команда БРНО

Вже 10-ть років з року в рік у місті Лева приблизно у липні місяці проходить наймасштабніший турнір серед фанів.

Воробус вже давно хотів взяти в ньому участь адже любить їздити по таких святах спорту, але завжди то я за нього забував, то не було за кого грати й так далі.

І от сьогодні, 8 липня 2016 року така нагода трапилася.

Зателефонував зранку приятель, сказав що є можливість зіграти за чеську команду з містечка Брно. Та чому б і ні?

Зібрав речі, взяв сумку та й поїхав на стадіон «Прогрес». Саме це місце є тим, де відбувалася частина матчів фанкапу-2016.

До речі, загалом на цей турнір цього року заявилося не багато, не мало, а 21 команда.

Але, то таке… Головне було взяти участь у змаганнях, адже на особливі турнірні успіхи я не розраховував.

Прижаю на футбол і тут мені кажуть, що буду грати у полі, адже воротар у чехів є. Що ж, іншого вибору не залишається як перевдягатися у форму та й виходити на велике поле.

Одразу ж зазначу, це вам не футзал. Тут є де бігати. Добре що замін у нас було також достатньо.

Формат ігор передбачав два тайми по 20 хвилин кожен, 11 гравців у команді.

Першим нашим суперником стала команда фанів, увага, львівських Карпат. Багато кого я в цій команді знаю та й було цікаво зіграти проти своїх земляків.

Розпочали ми дуже потужно. Ваш автор грав лівого захисника і по своєму фланзі пройти не вдавалося нікому. А потім більше, ми ще й гол забили.

Також читайте:   Футбол. Фінал Кубка Регіонів ФФУ. Львівська область поступається Кіровоградській

Один із фаворитів змагань був в шоці. Шкода, що в другій 20-ти хвилинці «карпатівці» забили нам чотири голи й у підсумку ми таки програли. Хоча, по грі, аж ніяк ми не заслуговували на поразку.

Брно-Карпати

На другий поєдинок проти словаків Воробуса переодягають у воротаря і я виходжу рамці. Мій дебют у великому футболі в такому амплуа. Що сказати? Це зовсім інший вид спорту чим футзал.

Щоправда, новачкам кажуть щастить і ми на куражі зуміли здобути перемогу 3-1.

Після цього була гра з командою – Динамо Мінськ. Хто не знає, то скажу, що ця команда минулого року дійшла до фіналу змагань.

Команда

Тому, легко з ними явно не мало бути. Незважаючи на те, що ми програли 0-4 гра мені сподобалася. У першому таймі ми боролися на рівних (рахунок був 0-0), а в другому таймі при рахунку 0-1 на користь суперника ми мали 100 % момент щоб зрівняти рахунок, але…

Щодо останнього поєдинку в групі, то він видався для нас змазаним. Народ вже поїхав трохи додому, а ті що залишилися не мали взагалі сил щоб бігати.

Поразка, але тим не менше ми вийшли з групи і завтра о 10 годині 30 хвилин зіграємо в 1/8 фіналу проти збірної України.

Чудовий турнір, організація також на належному рівні та й наші-друзі чехи також дружелюбні. Висловлюю їм подяку що мене запросили побігати за їхню команду.