Не лізьте куме вверх – спускайтеся на дно (Ворскла та Олександрія покидають Лігу Європи) - Блог про Львів

Ворскла вилітає

Дивлюся я на наш футбол і просто серце заливається кров’ю. Навіть не пригадую коли востаннє все було так кепсько.

І справа тут стосується не лише чемпіонату України, а насамперед виступу в єврокубках, де поки що одні провали.

Вчорашній день в Лізі Європи це вкотре підтвердив.

Наша держава ще на стадії кваліфікації позбулася своїх представників, а це: ФК «Олександрія» та полтавської «Ворскли».

І якщо з першою все було зрозуміло ще до початку матчу-відповіді, то на Ворсклу багато покладав надії, адже Сачко та компанія вже не перший рік грають разом, мають як не як якийсь досвід виступу в Європі й так далі.

Та про все по-порядку.

Шаран і компанія після домашніх 0-3 поїхали грати в гості. Забили то гравці команди «Олександрія» першими, а потім почалося….

Зараз можна багато говорити за те, що газон був поганим, погода не та й так далі.

Проте, особисто я вважаю, що якщо вже виходити в єврокубки, то треба демонструвати належний рівень гри, а не так що вийшов, зіграв одну гру та їдеш додому.

Тим не менше, «Олександрію» ще якось можна зрозуміти.

А от «Ворскла» просто розчарувала. Після виїзної нічиї 0-0 із загребським «Динамо» ми просто були зобов’язані проходити далі.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. 6-й тур. Огляд поєдинків за участю українських команд (відео)

Натомість отримали незрозуміло що. Вже на 1-й хвилині гри пропускаємо, потім не використовуємо велику кількість небезпечних моментів, не забиваємо пенальті.

За рахунку 0-1 йдемо на перерву, після неї суперник забиває гол у свої ворота. 1-1 і якраз настає момент, коли треба додати в грі й просто закрити «Локомотив».

Що робимо ми? Протягом десяти хвилин пропускаємо двічі й питання виходу в наступний раунд для полтавчан стає закритим.

За 15-ть хвилин до завершення гри Чеснаков ще подарує надію українським вболівальникам, але це буде лише надія, яка помре із фінальним свистком ізраїльського арбітра.

«Ворскла» програє й у слід за «Олександрією» покидає Лігу Європи.

Тепер розумію, добре що «Зоря» та «Динамо» на пряму потрапили в груповий раунд, відповідно, Ліги Європи та Ліги Чемпіонів.

Здається мені, що й вони би також не пройшли сито кваліфікації.

Є ще «Шахтар», який боротиметься за вихід в груповий етап Ліги Європи, але це після кількох років виступу в Лізі Чемпіонів буде лише слабою втіхою.

Вже сьогодні «гірники» дізнаються про свого суперника про що ми повідомимо додатково.