Футзал. Кубок Львівщини. “Фуджікура” 3:1 “Нові імена” - Блог про Львів

Футзал. Кубок Львівщини. “Фуджікура” 3:1 “Нові імена”

Нові імена програють втретє поспіль

У завершальному поєдинку відкритого кубка Львівщини з футзалу на команду «Нові імена» очікував двобій з командою – «Фуджікура».

Напередодні цієї гри було відомо, що в турнірній таблиці нам нічого не світить. Навіть перемога над суперником вище четвертого місця нас би не підняла.

Тому, саме у матчі з «Фуджікурою» було прийнято рішення поекперементувати.

З перших хвилин зустрічі «Нові імена» почали застосовувати тактику з п’ятим польовим гравцем. На нашій атаці воротаря – Михайлишина змінював Денис Бутрин.

Для суперника ця тактика стала несподіваною.

Гравці нашої команди закрили «Фуджікуру» на своїй половині майданчику й почали створювати момент за моментом.

Проте, чудову гру у воротах демонстрував – Мірзаєв. Руслан буквально таки відбивав мертві м’ячі.

Впевненість у воротах за деякий час передалася і гравцям його команди, яка зуміла відзначитися двічі.

0-2 і «Нові імена» далі не відмовляються від гри з 5-им польовим. Знову велика кількість не реалізованих моментів, яка буде і в другому таймі.

До завершення першої 20-ти хвилинки «Фуджікура» заб’є ще раз, на що наша команда відповість чудовим по красі голом від Володимира Чабана.

Друга половина зустрічі розпочалася з пенальті у ворота суперника. За гру рукою був призначений 6-ти метровий, який взявся пробивати Тарас Николишин, але вже інший кіпер «Фуджікури» – Гондецький був на висоті.

Також читайте:   Друга ліга України. ФК «Мостиська - 1» - ФК «Галицька здоба». Анонс

А так рахунок став би 2-3 й інтрига загострилася би.

Прийшлося й на далі використовувати гру з п’ятим польовим. Скажу, що моментів не бракувало. Могли забивати Крупчук, Чабан, В. Великий, Николишин. Та, фортуна явно була в цей вечір не на нашій стороні.

Останні секунди наша команда провела в атаках, але награти на нічию ми так і не зуміли. «Нові імена» зазнають третьої поспіль поразки й тепер готуються зіграти на кубку Надії, де ми вже будемо фаворитами.

Вже навіть відомий наш перший суперник. Це клуб – «Гранд-Галичина», який у своїй групі зайняв третє місце.

Ця гра відбудеться наступного тижня й будемо сподіватися, що в цій грі «Нові імена» вже нарешті прорве й ми зможемо вийти в наступний раунд кубка Надії.

Основне завдання зараз – здобути цей трофей.

Футзал. Кубок Львівщини. Фуджікура 3-1(3-1) Нові імена

Гол: Чабан
Склад: Михайлишин – Бутрин, Крупчук, Нікітін, Ільків, Чабан, Николишин, В. Великий, О. Великий, А. Великий, Парпан, Гультяєв – Воробій.