Футзал. “Нові імена” у товариському матчі перемагають “Інтер Футзал”

Нові імена перемагають Інтер Футзал

Вже незабаром у місті Львові стартує літній сезон з футзалу, який буде проходити на відкритих майданчиках «Електрон».

Команда «Нові імена» активно до нього готується, а хто не знає, то скажу, що ми вирішили не зраджувати своїм амбіціям, а як і взимку заявилися у найвищу лігу міста Львова.

Поки що остаточний склад учасників змагань ще невідомий, але відомо, що точно схрестимо зброю з такими командами як: «Львівгаз», «Галицька Здоба», «Фуджікура», «Альтернатива» тощо.

Початок змагань запланований на кінець квітня, тому ще є час щоб належно підготуватися до сезону.

Близько двох тижнів наша команда тренується на вулиці, а у середу провела перший спаринг. Ним стала команда «Інтер Футзал», кістяк якої складають виконавці 2002 року народження.

Плюс за них грало кілька гравців, які вже встигли понюхати пороху навіть гранд-ліги Львова.

Гра проходила на штучному полі «Футбол Life», що розташоване неподалік автовокзалу. Формат часу був два тайми по 30 хвилин брудного часу.

«Нові імена» грали експериментальним складом, адже на спаринг прийшли гравці як першої, так і другої команд.

Тим не менше, розпочали ми невдало. Молоді «інтеристи» добре рухалися, переміщалися по майданчику і логічно, що саме ця команда й відкрила рахунок в зустрічі. Проте, перевага суперника була нетривалою, адже за декілька хвилин Володимир Великий зрівнює рахунок в зустрічі.

Також читайте:   PARIMATCH Екстра-ліга. 8 тур. «Продексім» – «Ураган» – 2:1 + ВІДЕО

Але, й після цього епізоду підопічні Станкевича не здалися й знову вийшли вперед.

2-1 – «Інтер Футзал» попереду, але невтомний Великий знову зрівнює рахунок в зустрічі. А потім ще й Пенгрин та Чабан доводять рахунок до 4-2.

А вже після перерви склалося таке враження, що молоді виконавці команди-суперника підсіли фізично.

У підсумку «Нові імена» зуміли відправити у ворота «інтеристів» ще 8 голів, на що суперник відповів двома.

12-4 перемога нашої команди й вона у хорошому настрої готується до вже офіційних матчів. Хоча, цілком ймовірно якщо початок чемпіонату затягнеться, то проведемо ще один спаринг.

Також після цієї гри стало відомо, що офіційно новачком команди став воротар – Андрій Власенко, який раніше виступав за команду «Спільноту». Він має скласти достойну конкуренцію у рамці Ігорю Воробію.

Футзал. Товариська гра. Нові імена 12-4 Інтер Футзал

Голи: В. Великий-2, Пенгрин-2, Копій, Чабан, Николишин-4,Нікітін, Гультяєв

Воробій (Власенко) – В. Великий, Николишин,. Чабан, Нікітін, Кухар, Пенгрин, Бутрин, Копій, Цюпка, Гультяєв, Іванина