Волейбол. Фінальна серія плей-офф. “Барком-Кажани” та “Локомотив” обмінюються перемогами - Блог про Львів

Барком

Не одним футзалом живе Ігор Воробус. Інколи я пишу й за інші види спорту.

А чому б і ні? От, скажімо, в ці дні Львів жив великим волейболом, адже розпочалася чемпіонська серія між нашим клубом «Барком-Кажани» та харківським «Локомотивом».

Так, «залізничники» зараз вже не ті, що які були в останні роки, коли у їх складі грало багато легіонерів, але тим не менше, ця команда може перемогти «кажанів» і цілком реально їй стати чемпіоном країни.

Щодо львівської команди, то про жодне інше місце як перемога в чемпіонаті мови й бути не може. Львів чекає на чемпіонство, а для цього треба перемогти якраз «Локомотив».

У вчорашньому, першому матчі між цими суперниками була зафіксована перемога нашої команди з рахунком 3:1. Рахунок по партіях: 25:21, 25:23, 25:27 і 25:14.

Сьогодні ж ваш автор вже особисто відвідав цю гру й став таки не фартовим.

Перед тим, як перейти до огляду гри кілька слів про організацію. Людей у вечір неділі зібралося у палці спорту «Галичина» достатньо таки багато. Аншлагу не було, але те, що проходив напружений матч відчувалося.

Інколи в залі був такий шум, що не чути було що до мене говорить людина, яка сидить збоку.

Приїхало на гру й кілька фанів з Харкова, яких було добре чути.

Також читайте:   Вадим Каганов: "Вперше місто Рига прийме етап Європейської ліги серед ветеранів"

Краще розпочали матч господарі майданчику. Вони досить швидко відірвалися у рахунку й здавалося друга перемога «Баркома» буде ще легшою.

Та, на те він і є спорт, що в ньому все міняється з ніг на голову.

Волейболісти «Локомотива» зібралися й зуміли перемогти у першій партії 25:23.

Друга ж партія вже була за господарями майданчика. Хоча, по ходу «кажани» горіли в три м’ячі. Тим не менше, рахунок став 1:1 і публіка просто шаленіла.

Логічно, що й третю партію краще розпочали волейболісти львівської команди. Та, згодом щось сталося з нашою командою і програв «Барком-Кажани», як то, кажуть, без шансів.

2:1 на користь «локо» і вже вони психологічно виглядають краще.

В четвертій партії львівська команда пробувала якось переламати хід гри, але гості як той потяг стрімко відривалися.

У підсумку, вони свого досягли.

25:22 знову перемагає «Локомотив» як у партії, так і у матчі загалом. Інтрига в боротьбі за золото першості загострилася.

І вже тепер фаворитом виглядають саме волейболісти зі Слобожанщини. Щоб стати чемпіоном «Локомотиву» треба двічі перемогти на своєму майданчику.

Ці матчі відбудеться вже після свята Великодня 21 і 22 квітня.

Якщо ж рахунок у серії буде 2:2, то вирішальна гра пройде у місті Лева 28 квітня.