Португалія стала переможцем Євробачення-2017 (відео)

Собрал

Не часто дивлюся пісенний конкурс Євробачення, але так, як він проходив в Україні, то вирішив у вечір суботи таки приділити свій вільний час перегляду цієї події.

26-ть учасників з різних країн Європи змагалися за звання кращого цього року.

Якщо чесно, то конкурс мене розчарував. Чому так?

По-перше, щось вже аж занадто багато чоловіків приймало в ньому участь. Інколи здавалося, що тут щось не так. Чому серед тих же ведучих не було жодної жінки?

По-друге, без скандалу не обійшлося. Під час виступу минулорічної переможниці шоу «Джамали» на сцену вибіг чоловік, зняв штани і показав всім свої заднє місце.

Як він туди взагалі потрапив? Провокація? Швидше за все що так.

По-третє, незрозумілий переможець. Що люди знайшли в цьому португальському співаку? Він коли співав, то я кілька разів засинав.

Хоча, дуже дивним був той факт, що задовго до фіналу саме конкурсанта з цієї країни називали ймовірним переможцем.

По-четверте, розчарував виступ України. У підсумку гурт O.Torvald з піснею "Time" зайняв 24 з 26-ти можливих місць. Нам дали лише 36-ть очок. У той час як виконавець з Португалії набрав 758.

Проголосувати вирішив і ваш автор. Якщо не помиляюся, зробив це вперше у своєму житті. Цікаво було глянути, а як проходить система голосування, скільки грошей буде списано з мого мобільного рахунку й чи мої вподобання згодом вплинуть на результати конкурсу.

Отже, для того щоб проголосувати за свого улюбленого виконавця, достатньо було вислати смс-повідомлення з порядковим номером учасникам на короткий номер.

Таке смс вартувало мені 5-ть гривень. Опісля прийшло сповіщення у відповідь, що ваш голос зараховано.

Як виявиться згодом, мій вибір згодом буде показано серед голосів, які віддала Україна, адже мої симпатії, а це виконавці з Молдови та Румунії, відповідно, отримали 12-ть та 3 бали.

Євробачення-2017 в Україні завершено. Не знаю коли цей пісенний конкурс завітає ще до нашої держави. Відомо зараз лише те, що наступного року вся європейська еліта збереться вже у Португалії щоб там визначати кращого.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео в якому ви побачите як цьогоріч співав переможець конкурсу – португальський співак Сальвадор Собрал:Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Patron 14.05.2017 пише:

    Він переміг завдяки своій душі більше, ніж завдяки голосу! На мою думку того вечора не було виконавця щиріше на сцені, ніж він!! А чому його завчасно оголосили переможцем – у нього хворе серце, і йдуть слухи що це теж вплинуло. Але я цілком і за за Португалію!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*