Воробус відвідав 24-й книжковий форум

Форум-2017

Вчора у Львові офіційно стартував 24-й за ліком книжковий форум.

Хто уважно читає блог з самого його початку, той знає, що Ігор Воробус щорічно відвідує головне культурно-мистецьке свято року.

Вирішив піти на форум і у 2017. Ось що з цього вийшло.

Якщо у попередні роки відвідував форум у день відкриття, то цьогоріч зрадив своїм традиціям і пішов у другий день.

Чому так? По-перше, і яток з книгами відкрито значно більше, по-друге, відвідувачів теж багацько.

Черги

Зокрема, сьогодні за вхідними квитками спостерігалася навіть черга. Вперше таке бачу. І як після цього ще можна говорити, що народ не любить книги, а сидить лише в інтернеті.

До речі, кілька слів про ціни на квитки. Вони коливаються від 20 і до 40 гривень. Дешевше коштує одноразовий квиток, дорожче багаторазовий. Це означає, що можна заходити на форум протягом цілого дня.

Також є знижки для студентів й абонементи на всі дні книжкової ярмарки.

Чим цікавий цьогорічний книжковий форум?

Як завжди, є багато видавництв, які пропонують різноманітну літературу. Хоча, якщо чесно мені здається, що у порівнянні з 2016 яток значно поменшало. З чим це пов’язано важко сказати.

Можливо оренда дорожча? Принаймні такі підозри є.

Кинулася в очі книга Сергія Лойка «Рейс», яка розповідає про збиття пасажирського літака над Донбасом. Минулого року цей автор видав книгу «Аеропорт».

Рейс

Також є дуже багато дитячої літератури. Ще рік-два тому шукав похресниці саме ці книги. Цьогоріч же мене зацікавила англійська.

Ми вже підросли й треба ще більше розвиватися. І варто сказати, що з цим у мене виникли проблеми. Прийшлося добре попотіти щоб знайти бажану книгу.

Ціни? Не сказав би що високі. Я б назвав їх демократичними. Хоча, цікавих книг про походи у Карпати не знайшов як і туристичних карт. А дарма? Купив би.

Повеселило на першому поверсі місце для фотографій від Еспресо. Звісно, що Воробус не міг пройти мимо й не зробити фото.

Пригоди

Придумав лозунг – моя книга життя це пригоди. Люблю подорожувати.

Одним словом, книжкове свято у місті Лева триває. Якщо ви ще на ньому не побували, то зробити це можна до 17 вересня включно.

Місце – палац Потоцьких.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Руслан 20.09.2017 пише:

    Черга була, хоча все було дуже швидко

  2. zars 21.09.2017 пише:

    Класна фотка. Воробус із британським стягом – ми в Європі.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*