Як створити кабінет в “Є-звітності”?

Є-звіт

Наступна стаття буде незвичною, адже подібного на нашому ресурсі ще не було. Нижче побачите чому так.

Отже, кілька днів тому Воробус взявся допомагати одній бюджетній установі з досить цікавим питанням - автоматизованою системою «Є-Звітність».

Не думав, що на вирішення цієї проблеми піде фактично чотири дні. Вже й сам був незадоволений що взявся за це діло.

Не дуже сильний в бухгалтерії, але суть у тому, що відтепер кожній бюджетній установі треба створити свій кабінет у «Є-звітності» й через нього подавати різноманітні звіти.

Все це добре й наче проблем не передбачалося, а вони таки були, бо багато установ ще досі не змогли здійснити вхід у власний кабінет. Донедавна й ваш автор не міг цього зробити.

Ще коли починав допомагати у вирішенні цього питання налякали слова моєї знайомої, яка сказала, що із великої кількості установ лише одиниці зуміли зробити бажаний вхід.

Що я лише не робив аби вирішити цю проблему. Знайшов в Інтернеті форум бухгалтерів, де у спеціальній темі народ ділився своїм досвідом по вході в «Є-звітність». Там є дуже багато цікавої інформації по різних питаннях, достатньо лише погортати сторінки.

В один прекрасний день прочитав весь форум, зробив все можливе що там писав народ, але увійти у власний кабінет так і не зумів.

Попереджаю ж одразу, вхід робили через ключ із зчитування ЕЦП із носія ключової інформації (токена). Через нього заходити дуже просто.

Що для цього потрібно?

Заходите на сайт державної казначейської служби (часто підвисає, може й вибивати помилка), вибираєте пункт меню «система подання електронної звітності» й вже там, попередньо увімкнувши програму барс криптор, логінитеся у власному кабінеті.

Все зробили, оновили «криптор» до останньої версії, підключили флешку, але входу в кабінет як не було раніше, так і не було зараз.

Натомість вибивала помилка – «Невірний ідентифікатор користувача або пароль».

Чесно кажучи вже був розчарувався у всьому, думав що нічого зробити так і не вдасться. До речі, у казначействі мені сказали, що в них також нема проблем.

Чому ж тоді не заходить у власний кабінет?

Поставив драйвера до токена, чистив куки, кеш, хоча розумів що це повна маячня й нічого це не дасть, але все ж пробував різноманітні шляхи для вирішення цієї проблеми.

Останнє що ми зробили, так це зателефонували в обласне казначейство, сказали про свою проблему й опісля вдалося здійснити вхід у кабінет.

Як ви думаєте, у чому була проблема? Таки у казначействі. Не знаю як там нас реєстрували, але саме при реєстрації зробили помилку в одній цифрі.

Тому, висновок такий, якщо у вас вибиває помилка «Невірний ідентифікатор користувача або пароль», то проблема не у вас, а у них.

Щоб ще раз у цьому переконатися при вході в кабінет треба натиснути кнопочку барскриптора правою клавішею й пройти діагностику з увімкненим токеном. Якщо перевірку буде пройдено, то у вас на 100 % все гаразд.

І ще, якщо не входить у власний кабінет через один браузер, то треба пробувати логінитися з інших. Скажімо у вашого автора вийшло зайти через Mozilla Firefox останньої версії.

Нехай щастить…

P.S. Якщо у вас не вийде здійснити вхід у кабінет, пишіть у коментарях. Чим зможу, тим допоможу. А поки що йду перекурю з цього всього. 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 19 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 01.03.2018 пише:

  Мало що зрозуміло з даної статті для людини, яка не мала справи з цим кабінетом. Не зрозуміло ні яким чином відбувається реєстрація, ні звідки береться “носій ключової інформації”, ні що таке ЕЦП. Також цікаво, що мали на увазі автори цього порталу назвавши його “Є-ЗВІТНІСТЬ”. Буква “є” тут що означає?
  В загальному ж все це виглядає досить збочено. На сьогоднішній стадії розвитку веб технологій, хтось вигадує схему аутентифікації для якої потрібно окрему програму, та щей фізичний носій ключа(для якого щей може бути потрібен драйвер), на якому як я розумію просто збережений цифровий сертифікат, а ніякий не токен.

  • Наталія 02.03.2018 пише:

   Ця дурня була спеціально придумана та розроблена для бухгалтерів бюджетних організацій. В запар звітності вони повинні були самі все встановити й відзвітуватися, що все гаразд.

 2. Віка 30.03.2018 пише:

  Доброго дня. Допоможіть хто знає. Коли в Bars Crypto роблю сторінку діагностики вибиває не знайдено особистих ключів на носії. Я використовую токен. І відповідно не заходить в Є-Звітність (не знайдено НКІ або сертифікати на ньому).

  • Vorobus 30.03.2018 пише:

   це означає, що проблема не у вас, а на стороні казначейства. Вас погано внесли у базу

   • Наталя 17.04.2018 пише:

    Доброго дня я немоху зайти АС Є-Звітність я заходжу появляється віконочко ввести пароль ключа, я не знаю пароль кключа бо мене реєструвало казначейство вводжу за ЄКПОУ (не знайдено НК або сертифікати на ньому).Я буду вдячна хто мені допоможе зайти.Дуже дякую.

 3. Людмила 04.04.2018 пише:

  Доброго дня.Що робити якщо взагалі не пускає на сторінку діагностики,підкажіть будь-ласка

  • Vorobus 04.04.2018 пише:

   не ті ключі, зверніться до казначейства. Вони не вірно внесли вас у базу даних

   • Людмила 05.04.2018 пише:

    Виявляється, потрібно було зайти з іншого браузера)))

 4. Людмила 05.04.2018 пише:

  Мозіла і хром…опера не пускає

 5. Юлія 11.05.2018 пише:

  Допоможіть будь-ласка, діагностику вже пройшла, написало, що все нормально. А у є-звітність всеодно не пускає!!!????

  • Vorobus 11.05.2018 пише:

   все ок, можливо щось не так з ключем, дзвоніть у казначейство

 6. Людмила 11.05.2018 пише:

  Пароль ключа прийнятий?

 7. Марія 16.05.2018 пише:

  Доброго дня! Допоможіть зарєєструватись в кабінеті є-звітність

 8. Лариса 18.05.2018 пише:

  Коли будуть виготовлені ключі? Заявка подана ще 22.03.2018 року. Без ключів неможливо зареєструватися.

  • Vorobus 18.05.2018 пише:

   телефонуйте в обласне казначейство, напрягайте їх

 9. Елизавета 03.06.2018 пише:

  вы можете обьяснить как вообще осуществить вход , просто я ничего не понимаю.

 10. Натка 04.12.2018 пише:

  Ключами для здачі звітності користувалась вже 3 місяці.А зараз не можу зайти – невірний ідентифікатор. Ключі не прострочені, діагностику пройшли.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*