Ігор Кузь – переможець турніру “Lviv Кастелівка Open” - Блог про Львів

Ігор Кузь – переможець турніру “Lviv Кастелівка Open”

Ігор Кузь

Життя триває як і літо до завершення якого залишилося зовсім мало. У ранок неділі ваш автор вирішив не спати, а зайнятися спортом. В один прекрасний момент зібрав ще чотирьох людей й ми організували одноденний турнір на відомому у Львові спорткомплексі «Кастелівка».

Попередньо планувалося залучити п’ять людей, але в останній момент один із моїх приятелів Володимир Ільків не прийшов. Прийшлося грати у складі чотирьох чоловік.

Одразу ж зазначу, що матчі відбувалися на покритті асфальту. Так, може це й важко, але тим не менше, прийшлося пристосовуватися і до цього. Початок турніру було призначено на 8 годинку ранку. Радує, що всі учасники прийшли вчасно й вже незабаром розпочалися змагання.

Ми добре розуміли хто як грає й було вирішено провести змагання за «Великий» та «Малий» кубки.

Формат турніру передбачав гру у два сети до шести очок. Якщо б по сетах було – 1:1, то гравці грали б додатковий сет.

У матчі за «Золотий Кубок» зустрілися нестаріючий Ігор Степанович та Віталій. Поєдинок видався на славу. Якщо у першому сеті п. Ігор «виніс» свого суперника – 6:1, то у другому точилася серйозна боротьба. Віталій вів у рахунку – 4:1, але досвід дався взнаки й Степанович переміг свого суперника із рахунком – 6:4. Такий собі камбек, по-кастелівськи.

Також читайте:   Як Воробус відкрив для себе новий вид спорту - теніс

У двобою за «Малий Кубок» зустрівся ваш автор та один із наших читачів – п. Омелько. Якщо бути відвертим, то очікував від свого суперника більше. Перемога Воробуса у двох сетах – 6:1, 6:0, але так виглядає, що п. Омелько додасть у грі й вже наступного разу буде грати краще.

А ще на турніру панувала чудова атмосфера. Жоден із нас не є професіоналом, тому не так грали, як більше вчилися грати у дуже цікаву гру.

Принаймні, мені було дуже цікаво не лише побути у ролі гравця, а й навіть суддею чи «бол-боєм».

Домовилися, що наступного разу розширимо склад учасників. Можливо вдасться залучити більше людей у боротьбі за кубок. Поки що ж вітаємо Ігоря Степановича Кузя з чудовою перемогою.

Дай Бог, щоб у наші 55-ть кожен був у такій прекрасній формі як він.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Софія Терещук 05.09.2018 пише:

    Шановний п.Воробус! Із задоволенням відвідую Ваш сайт, Ви пишете про речі,які є поруч нас.В одному з дописів Ви описали баталії на Кубку Кастелівки. Хочу Вам оповісти історію створення кортів на стадіоні ЛТТУ. У Львові на бувших тенісних кортах “Спартак” працював дуже порядний чоловік, майстер спорту Василь Жирко, спочатку спортсмен, потім тренер, а тепер безробітний, бо корти цинічно знищили у липні 2018 р. У 1985-1987 роках стадіон на Черняховского (Мельника) розбудовували і Василь Миронович разом з учнями (Галина Воскресенська, Тарас Терещук) взялися за облаштування кортів на ЛТТУ. Ставили огорожу, асфальтували, робили стовпчики для сітки. Заняття проводилися на затишних кортах. З переходом на відремонтований Спартак, на порядні грунтові корти, корти на ЛТТУ руйнувалися без господаря та й маємо те що маємо. Можливо, якщо би два львівяни, Ви та Василь Миронович познайомилися, то був би якийсь толк для дітей, для теннісу. Позволю собі подати Вам його тел.097-824-3548.Прошу сказати йому, що тел. Ви отримали від Софії Іванівни

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*