“Скажене весілля”

Скажене весілля

Перебуваючи у місті Рівне, вирішив не лише прогулятися темтешніми вулицями, а й сходив у місцевий кінотеатр «Україна». Саме там якраз почали «крутити» фільм, на який багато хто очікував з нетерпінням – «Скажене весілля».

Що це за кіно, актори, сюжет, бюджет та багато іншого читайте далі.

Отже, «Скажене весілля» - це виробництво вітчизняного кінематографу, 2018 року випуску. Прем’єра як в Україні, так і у світі відбулася не так давно, а точніше - 4 жовтня.

За жанром – це комедія.

Тривалість – 90 хвилин.

Бюджет склав близько 11 мільйонів гривень. Вікових обмежень як таких нема.

Режисер – Влад Дикий

У головних ролях:

Назар Задніпровський
Поліна Василина
Джиммі Воха-Воха
Леся Самаєва
Олександр Кобзар
Віра Кобзар
Інна Приходько
Арам Арзуманян
Юрій Горбунов
Олексій Потапенко

Сюжет

Із-за кордону в Україну повертається дівчина. У Європі вона познайомилася з нареченим. Здається все гаразд, батьки мають бути задоволеними, але є одна проблема – жених темношкірий.

Ця звістка одразу ж не сподобалася батькові, який протягом усього фільму буде робити все можливе аби весілля не відбулося. Чи вдасться пану Сердюку добитися свого? Про це можна дізнатися лише у кінці фільму.

Щодо традиційної оцінки від Воробуса, то фільму «Скажене весілля» я б поставив балів так 5 з 12. Щось мені це кіно не дуже сподобалося. Могли би й зняти краще. Так, воно вітчизняне, ми не американці, але можна було би придумати й щось набагато цікавіше. А то реклами на телебаченні й в інтернеті було стільки, що й не знав куди вже від неї діватися.

Хоча, тут напевно все на любителя. Комусь кіно подобається, комусь ні. Побачимо через декілька тижнів що там назнімав «Дзідзьо».

До речі, якщо справді готуєтесь до весілля та шукаєте зал для святкування у Києві - можу порадити такий: ресторан на свадьбу в Golf-center. Вінчаймося, бо ми того варті!

Насамкінець, пропоную переглянути трейлер до фільму «Скажене весілля»:

P.S. До речі, кінотеатр у місті Рівне сподобався. Це не «Планета Кіно», але зал достатньо таки непоганий. Ціна на квитки коливається у межах від 75 і до 100 гривень.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*