Про Воробуса у танцях, погані звістки та чому треба ловити момент

Воробік

Тривалі вихідні минули й вже сьогодні Ігор Воробус змушений був повернутися на роботу. Треба й працювати інколи. Не буду ж лише подорожувати та веселитися.

Як ви думаєте, про що будемо говорити в даній публікації? Правильно, Воробус знову філософствуватиме.

Про що думаю на цей раз? Та багато про що, але про все не розповім. Нехай це залишиться маленьким секретом.

Отже, вчора «відгримів» на новорічному корпоративі. Знаю, ці всі збіговиська нагадають совок, але що не кажіть, інколи й працівникам треба збиратися у неформальній обстановці. Навіть після забави бачу, що на роботі люди змінилися, нема поганого настрою, здружилися.

До речі, ваш автор знову сказився, адже фактично не пропускав жодного танцю. Люблю це діло й нічого не можу з собою зробити. А ще кілька років тому я навіть не міг собі подумати, що стану танцюристом.

Проте, не одними танцями живе ваш автор. Може так статися що доведеться змінити місце праці. Ця думка мене тривожить у першу чергу не через те, що залишуся без роботи. Знайду іншу, а як втрату людей з якими працюю пліч-о-пліч. Ти ж звикаєш до когось, фактично живеш з цими людьми.

Все на свої місця розставить час, але ця звістка мене аж ніяк не порадувала.

П’янки

Так, перед новим роком багато хто вважає, що треба з всіма зібратися й напитися. Як на мене, ця думка є хибною. А що заважає подзвонити людям в будь-який інший день та піти попити пивця? До речі, якщо хтось думає що Воробус не виходить із запою, то вони помиляються. Якщо б я з всіма гульбанив, то вже б пішов з цього світу.

Та й є люди, які на мене впливають дуже позитивно. Імен називати не буду, але такі вони є.

Блог та підсумки року

Сьогодні зустрів приятеля і той одразу ж мене запитав чому я не пишу постів про підсумки року. Відповідаю, не було часу, але він обов’язково з’явиться. До 31 грудня ще все встигну. Цілком ймовірно що розпочну вже завтра.

Футбол

Треба гідно завершити старий рік. Наступна гра у суботу й бажано було би виграти. Побачимо в якій я перебуватиму формі.

І ще, мрії збуваються, найголовніше щось хотіти зробити. Вкотре у цьому переконуюся.

Пригадую якось говорив з однією жінкою, так ось вона казала що треба розраховувати на власні сили. Якщо ти будеш ініціативним, матимеш мету, то обов’язково до неї дійдеш.

Читайте Воробуса, цініть кожен момент життя й людей, які до вас небайдужі.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Arwenita 26.12.2018 пише:

    “Лови момент! Ці кадри такі шалені!” – прямо як у “Антитіла” =)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*