«Галицька здоба» у першому колі змагань Першої ліги. Статистика. - Блог про Львів

«Галицька здоба» у першому колі змагань Першої ліги. Статистика.

Статистика

У суботу, 13 липня, завершилося перше коло змагань у Першій лізі футзалу Львова.

За його підсумками, «Галицька здоба» посідає другу сходинку в турнірній таблиці, поступаючись одним балом другій команді «Княжого ринку».

Загалом в активі «пекарів» 15 очок, 5 перемог, 0 нічиїх та 1 поразка.

Різниця забитих та пропущених м’ячів: 41 забитих та 8 пропущених.

Пропонуємо нашим читачам повну статистику виступів нашої команди у розрізі.

Отже, у шести матчах Першої ліги головний тренер «Галицької здоби» Сергій Тригубець задіяв 17 футзалістів.

Найбільшу кількість матчів – шість зіграли лише три гравці, а це: Назар Яцишин, Антон Денчук та Богдан Стефанків.

Найбільше голів забили: Данило Сивак, Ярослав Писько та Богдан Стефанків. На рахунку цього тріо по 8 влучних ударів кожен.

Богдан Романчукевич – 1 (1)

Також читайте:   Чи варто продавати алкогольні напої на стадіонах?

Два гравці «червоно-жовтих» Ярослав Писько та Богдан Стефанків забивали в одному матчі по 4 голи (покер).

Унікальний показник показав Данило Сивак. Даня якщо і забивав, то неодмінно відзначався дублями. Таких на його рахунку аж чотири (!).

Тому, за версією прес-служби «Галицької здоби» саме цей гравець був кращим у перших шести поєдинках.

Три матчі підряд, а саме проти «Здвигу», «Географ-ЛНУ» та КІВС «Енергії» наша команда не пропускала. Велика заслуга в цьому воротарів Антона Денчука, Ярослав Шуптара та Володимира Медвідя.

Перший гол у змаганнях Першої ліги забив Богдан Стефанків у матчі другого туру проти «Спільноти». Сталося це на 4-й хвилині.

Поки що останній на рахунку Святослава Гірного, який забив «Здвигу» на останній хвилині гри.

Ну, і найбільша перемога «пекарів» відбулася у грі проти «Львівської Хвилі» – 14:2.

Була в цьому відрізку змагань й прикрість. Через адміністративну помилку нашій команді було зараховано технічну поразку в грі проти «Княжого ринку 2», тому голи в цій грі у статистику не увійшли.