Яким був рік для Воробуса? 10-ть найважливіших подій

Хокей

Продовжуємо підводити підсумку року що минає й на цей раз поговорю про себе. Не дуже люблю це робити, але на те він і є блог аби написати про щось особисте.

Тому, поїхали…

Які ж події у житті автора цих рядків були найважливішими у 2019?. Вирішив виокремити 10-ть, хоча їх є значно більше. Чого вартують лише подорожі.

1. Велика кількість подорожей.

Якщо у минулі роки я робив більший акцент на подорожі в гори, то тепер мене більше цікавлять країни чи міста в яких я ще жодного разу не бував. Чомусь після 2018 думав, що перелік відвіданих поселень зменшиться. Як виявилося, так я лише думав.

У 2019 вдалося побувати багато де. Тільки що пробував написати на аркуші паперу всі міста, але вічно щось забуваю. З того що пригадав: Вроцлав, Відень, Будапешт, Варшава, Люблін, Катовіце, Клуж, Лодзь, Дрезден, відвідав замок Дракули (місто вже не пригадаю), Анталія, Мінськ, Брест, Хайдусобосло, Дебрецен тощо. І це лише за межами України. На території нашої держави теж шукаю щось цікавеньке. Чого вартують лише скелі Довбуша.

Будапешт

2. Вдалося здійснити сходження на вершину Молдавяну.

Знаходиться вона в Румунії на висоті 2544 метри над рівнем моря. Реально, ця вершина далася мені найважче за весь час, який я ходжу в гори. Хто дійсно хоче гострих відчуттів, то гайда на Молдавяну.

Зупинятися на досягнутому не збираюся і вже наступного року, дасть Бог, піднімлю планку. Куди саме хочу поїхати нехай це поки залишається таємницею.

Молдавяна

3. Став кращим воротарем.

Якщо чесно, то хотів вже з футболом завершити. Але, хороший приятель намовив мене й на надалі виступати на рівні аматорів. Тому, коли почав грати у чемпіонаті «Знесіння», поставив собі за мету здобути статуетку кращого воротаря, якої у дорослому футболі у мене ще не було.

У підсумку, «Перша Приватна Броварня» зайняла четверте місце, а мені дали звання кращого кіпера Першої ліги. Приємно, як не крути. Щодо подальшого продовження кар’єри, то час покаже.

Зараз взимку виступаю за три команди, а саме: «Story», «ASG-WOLF» та «Benteler». Пробую себе якось мотивувати, але поки виходить грати на рівні через раз. Саме виступ у цих командах і, особливо, ігрова практика будуть вирішальними у майбутньому прийнятті рішення щодо продовження кар'єри. У віці 32 років хочеться постійно грати, а не так, щоб мене то садили, то ставили у склад.

Кращий воротар

4. Став переможцем Гранд ліги Львова та бронзовим призером Другої ліги України у складі ФК «Галицька здоба».

Звісно, що не у якості гравця, а прес-аташе клубу, але, тим не менше, приємно. За «Галицьку здобу» окрема мова. Тут створені всі умови аби я ріс, розвивався і не дивуйтеся, що за рік мені з колегами вдалося виконати великий об'єм роботи. На досягнутому зупинятися не збираємося.

Бронза другої ліги

5. Написав 7000 постів на блозі Воробуса.

Всі, хто мене знає, прекрасно розуміють яке значення для мене має блог, який ви зараз читаєте. Майже кожного стараюся щось видавати у світ. Так, інколи на дописи не вистачає часу, але цього року, увага, я надрукував свою 7000-у публікацію.

7000

6. 10-ть років блогу.

Приємно, що написання 7000 постів співпало із святкуванням 10-ої річниці з дня створення нашого з вами ресурсу. Нарешті ми провели свято у колі друзів, дописувачів, яке запам'ятається на довго.

10 років блогу

7. 32- не привід для печалі.

Як не крути, а я знову постарів. Не набагато, на рік, але все ж я вже не молодий, яким я був колись. Тому, день народження – це не свято. Є інша сторона медалі – я став мудрішим. На багато що почав дивитися по-новому, зрозумів для себе певні речі.

Тому, вважаю, не все так погано як здається на перший погляд.

Весело то як

8. Не женився.

Скільки вже мене людей питалося за це. Люди не розуміють, що ще просто не прийшов мій час. Якщо чесно, то вже втомився комусь щось розповідати. Про особисте ваш авто відтепер нікому не говорить.

Game over

9. Поїздка на основний та елітний раунди Ліги Чемпіонів з футзалу.

Відбувалися ці події в Угорщині та Білорусі й назавжди запам’ятаються. Велика подяка в організації цих поїздок Сергію Тригубцю, Олександру Тищенку, ну, і звісно, сімейству Грицин за теплий прийом.

Елітний раунд

10. Велосипед і Воробус.

Коли, а цього року я наїздився на велосипеді вдосталь. Подяка тут Володимиру Ільківу та одній людині (ім’я та прізвище не пишу), яка сказала що я грубий і треба худати. Вони ж не знали що я захворію велосипедним транспортом. Буває…

Воробус на велосипеді

Буде новий рік, нові враження і нові події з Ігорем Воробусом. Залишайтеся з нами. Буде багато цікавого.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 23.12.2019 пише:

  Воробусе, а підсумки десятиліття будуть? Думаю, це цікаво =)

 2. Вертоліт 24.12.2019 пише:

  О тааак 6 пункт було цікавоо

 3. The Notorious B.I.G. 24.12.2019 пише:

  8. Не женився.
  * Горобе памятаєш шо я тобі казав?)
  1%!
  Народжений шоб бухати)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*