Як знімали трюки у фільмі “Сам удома” (відео) - Блог про Львів

Як знімали трюки у фільмі “Сам удома” (відео)

Паяльна лампа

Свята тривають, а це означає, що ми й на далі їмо, колядуємо й дивимося святкові фільми.

Хто з Вас, читачі блогу, бачив таке культове кіно як «Сам удома»? Думаю, що вже не залишилося таких людей, які з року в рік насолоджуються не так фільмом та акторами, як трюками, які там виконуються.

Особливо це стосується першої, другої та третьої частин. І якщо останню вже знімали тоді, коли було задіяно більше технологій, то перша частина – це, мабуть, вершки кінематографа.

Вдумайтеся у цифру. Фільм «Сам вдома» став бюджетним. Всього лише 18 мільйонів тоді пішло у 1990 році на зйомки. А касові збори по цілому світі склали 476 мільйонів доларів.

Також читайте:   Як Воробус ходив на "Що? Де? Коли?"

Такі фільми дійсно вартує знімати.

Чи цікавилися наші читачі колись, а як же відбувалися зйомки? Невже дійсно одному з бандитів палити голову паяльною лампою? Невже праска падала на голову і малий Кевін вилітав на санчатах на вулицю?

Як виявилося згодом, все відбувалося дуже й дуже просто. У фільмі були задіяні каскадери, ілюзії світла й не лише. Автор цих рядків спеціально пошукав інтернеті відео про зйомки фільму «Сам удома». Правда виявилася вражаючою.

Не вірите, то дивіться наступне відео й робіть відповідні висновки:

P.S. Незабаром на блозі Воробуса ми плануємо відкрити нову рубрику, в якій будемо розповідати про той чи інший фокус. Дочекайтеся.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*