Етикет у соціальних мережах

Соціальні мережі

Як часто Ви спілкуєтеся у соціальних мережах? Думаю, що у даний час – це спілкування є безмежним. Скажу навіть більше, почав зауважувати, що все більше старших людей сидять у фейсбуках, інстаграмах, телеграмах, вайберах тощо.

Але, чи дотримуються ці, а також інші люди етикету соціальних мереж?

Безперечно, соціальні мережі стали невід'ємною частиною нашого життя. Навіть при знайомстві з новою людиною, ми не обмежуємось обміном номера телефону, а шукаємо одне одного в Instagram чи Facebook. Цікаво ж чим ці люди «дихають».

Та, як і у звичайному спілкуванні, в соціальних мережах є свої правила етикету, яких слід дотримуватись.

Ось, для прикладу, декілька з них:

- Уникайте скорочених відповідей "спс", "прв" і т.д. Це знак неповаги до співрозмовника. Також це показує ваш рівень розвитку. Таких людей я часто називаю «школотою».

- Не зловживайте знаком оклику.

Цей знак, а також великі літери вказують на крик до співрозмовника. Десь, колись можна поставити знак оклику, але ж не часто.

- Не вказуйте хибні особисті дані. Якщо не хочете признаватись з якого Ви міста і скільки Вам років, то не пишіть краще нічого.

- Не відправляйте кожне слово окремо.

Це дратує, коли '' пілімкає'' 10 раз підряд. Сформулюйте речення, а потім вже відправляйте.

- Перед тим, як відправити голосове повідомлення, переконайтеся, що співрозмовнику буде зручно його зараз прослухати.

Соціальні мережі набирають обертів не лише в особистому спілкуванні, а і у професійному. А вміст Вашого акаунту може навіть завадити отримати роботу чи певну посаду!

Дотримуємось правил етикету, а також не забуваємо за живе спілкування. Його не замінить ніщо.

А що Вас дратує в спілкуванні у соціальних мережах?

Висловлюю подяку дівчині Христі у допомозі з написання цього посту.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 14.07.2020 пише:

    Більшість цих порад стосуються взагалі електронного спілкування як такого, а не тільки соцмереж. Тим більше не потрібно плутати соцмережі і мессенджери.
    Якщо ж говорити по суті, то є величезна кількість людей, які взагалі не вміють грамотно писати, будувати речення. Тому якого б етикету вони не дотримувалися, проблема для них залишається.
    А що до того що потенційний роботодавець може прийняти рішення не на вашу користь на основі вашого акаунта в фейсбуці, то я думаю що тут вже питання філософії. Або ви дійсно дно, і зайшовши на вашу сторінку будь яка нормальна людина візьметься за голову, або цей роботодавець не ставить за мету знайти працівника, а йому потрібен хтось інший.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*