Переваги та недоліки машинної штукатурки

Машинна штукатурка

У нас буває кажуть, що якщо хочеш побажати комусь зла – побажай йому ремонту. Я думаю, що ця приказка не зовсім правильна, бо, по-перше, ремонт – це завжди якесь оновлення у домі і в житті, по-друге, за сучасних технологій все відбувається швидше та виконується надійніше. Однією із таких порівняно нових технологій у будівництві та ремонті є машинне оштукатурювання.

«Машинна» штукатурка наноситься за допомогою спеціального пристрою - апарату для автоматичного нанесення розчину. Такий спосіб має принципові відмінності від ручного нанесення, позаяк більшу частину фізичної роботи бере на себе апарат. До речі, замовити такі роботи можна на сайті https://shtykatyr.com/.

Переваги машинної штукатурки

Серед переваг автоматизованого нанесення штукатурки варто виділити такі:

1. Швидкість нанесення

Автоматичний спосіб по швидкості в 2-3 рази перевершує ручний. Наприклад, при стандартних штукатурних роботах, на покриття стін в однокімнатній квартирі знадобиться не менше 4-7 днів, в залежності від необхідної товщини шару. При використанні машини для штукатурки роботи можуть бути виконані лише за 2-3 дні.

2. Економія коштів

Шпаклювальні роботи обійдуться дешевше. Причина тому - більш щільний шар, ніж при ручному оштукатурюванні. Так, якщо при ручному методі штукатурки необхідно наносити два шари шпаклювальної суміші, то при машинному часто досить одного.

Якщо підрахувати вартість покриття, що вимагається для всіх стін приміщення, економія виходить істотна.

Недоліки машинної штукатурки

Головний з недоліків цього способу - повільне висихання. Штукатурка ручного нанесення висихає приблизно за 3 дні і в залежності від шару може досягати тижня. При машинному способі штукатурці потрібно сохнути щонайменше 5 днів, і так само в залежності від шару термін висихання штукатурки машинного нанесення може досягати 1-2 тижні.

Ясно, що це може загальмувати процес робіт. Оскільки при невисохлій штукатурці не можна буде шпаклювати стіни і покривати їх фінішною обробкою. Якщо цим правилом знехтувати, через деякий час на стінах можуть проявлятися плями або з’явитися грибок.

До мінусів також можна віднести і те, що машинне оштукатурювання – доволі шумний процес, якщо порівнювати із ручним способом нанесення. Позаяк переваги нівелюють такі не дуже суттєві недоліки, машинна штукатурка користується постійно зростаючим попитом.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Вертоліт 23.09.2020 пише:

    Внезапно. Нє ну в натурі внезапно .

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*