Статистичні дані ФК «Галицька здоба» на першому етапі змагань Гранд-ліги Львівщини. Літо 2020. - Блог про Львів

Назарій Данів

Матчем проти колективу «Avenga» (перемога – 3:1 – авт.) ФК «Галицька здоба» завершив свої виступи на першому етапі змагань Гранд-ліги Львівщини (сезон Літо – 2020). Попереду вирішальні матчі, а поки що ж наведемо статистичні дані матчів, які відбулися за участю нашої команди.

На першому етапі «пекарі» зіграли 7 поєдинків, у яких: п’ять разів перемогли, один раз зіграли внічию й ще один раз поступилися. Різниця забитих і пропущених м’ячів – 23:10.

У підсумку, підопічні Сергія Івановича Тригубця із 16-а очками в активі зайняли друге місце в турнірній таблиці й разом із «NG Metal», «Avenga» і MFC «Bastion» кваліфікувалися у наступний раунд змагань.

Автором найшвидшого голу став Назарій Данів, який у матчі проти «Avenga» (7-й тур) відзначився вже на 1-й хвилині гри. Той же Назар оформив покер за ФК «Галицька здоба» в грі проти «in. IT» (4-й тур).

Також читайте:   Футзал. Кубок України. Енергія перемагає Лукас та виходить у фінал кубка

Кращими бомбардирами першого етапу змагань у складі «пекарів» стали, згадуваний вище, Назарій Данів і Станіслав Паньків, які наколотили у ворота своїх суперників по 6 голів.

Загалом же «коуч» нашої команди задіяв 15-ть гравців, з яких: 2 воротарі та 13 польових.