Чому я не хочу йти працювати на вибори

Вибори 2020

Все менше й менше часу залишається до місцевих виборів, які, нагадаю, відбудуться 25 жовтня. Виборці будуть обирати депутатів в міську, обласну ради, а також місцевих голів.

Якщо чесно я й близько собі не можу уявити як у часи коронавірусу люди будуть йти на дільниці, голосувати. Та що там виборці, а члени ДВК. Багато років ходив на цю роботу, але цього року відмовився якраз через можливі ризики з «коровою». Уявіть собі, що треба цілий день сидіти на дільниці в рукавицях, масці. А хто буде міряти людям температуру на вході – це взагалі жестячок.

Уявляю собі що людина прийшла голосувати, термометр показує що вона хвора, а ви її не впускаєте. Скандал, проблеми, та ну його то все…

Чотири бюлетені, все це треба рахувати. Пригадую як на минулих виборах в комісії понабирали людей, які не могли полічити 7 бюлетенів, вічно робили помилки. Я проти пенсіонерів нічого проти не маю, але під час волевиявлення всі в рівних умовах. Не хочеш – не працюй.

Наскільки я знаю вибори в 2020 виключенням не стануть. Знову понабирали людей, які мало розуміють щось у виборах. А тут багато бюлетенів і буде весело…

За кого віддасте голос на виборах мера Львова?


Подивитись результати голосування

Хоч щоб там політики не казали ніби треба думати не за фінансову нагороду, а за країну, але оплата праці все рівно має бути гідною. Так ось, наскільки я знаю цього року як і на минулих виборах наші політиканти розповідають людям, що все залежить від того чи вони пройдуть далі. Доберуться до корита, то будуть гроші. Ні, то просто гарно проведете час.

Спеціально імен не буду вказувати аби не проводити агітацію, але замість того щоб заплатити людям нормальні гроші вони розвішують банери на кожному стовпі, які вартують не мало грошей. Багато розуму мати не треба, достатньо лише звернутися до поліграфічних компаній аби вони розповіли вам про розцінки.

А ще цього року у депутати йдуть всі кому лише не лінь. Я вже навіть не заходжу в соціальні мережі, бо там стільки тієї політичної реклами, що аж плакати хочеться. Людина не вміє грамотно два речення написати, а обіцяє що прийде до влади і все вирішить. Ахахаха, вже навіть мені казали люди намалювати банер і казати що йду в депутати.

Вибори, вибори, кандидати…Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Jorgen 13.10.2020 пише:

    Тобі не працювати на вибори, а балотуватись треба йти. Подивись на результати опитування

  2. Stakeholder 13.10.2020 пише:

    Можу похвалитися, що практично не слідкував за цим зоопарком, за винятком сторіс на які натрапляв в інсті. Думаю що до мера то сюрпризу не буде. Самий загадковий кандидат для мене – Синютка. В сенсі чому він взагалі поперся

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*