Воробус йде у депутати. “Або я, або ніхто”

Воробус - політик

Думав, гадав і таки вирішив податися у політику. Що мене до цього спонукало?

По-перше, не можу вже дивитися як кожен із кандидатів обіцяє золоті гори людям. Довіряю собі й своїй команді й маю надію, що все у нас вийде.

По-друге, рейтинги. Провів голосування на блозі й серед моїх знайомих. Рейтинги зашкалюють і це лише на балотування в мери. Але, я вирішив йти в депутати. Дивлюся реально на стан справ, мером я стати поки що не можу. Треба ще досвіду, а ось у депутатський корпус Міської ради те що треба.

За кого віддасте голос на виборах мера Львова?


Подивитись результати голосування

Йду я не від відомої партії, як це роблять інші кандидати, а самовисуванцем. У майбутньому планую утворити свою партію «Велосипедисти України» або ж «Грибники». Навіть лозунг вже попередньо придумав «Третій хліб буде завжди».

Але, це буде потім, поки що ж повертаємося до наших пирогів, а саме до місцевих виборів.

Воробус йде на вибори за підтримки потужної команди компетентних професіоналів, які не кидаються словами на вітер і здатні викорінити зі Львова пандемію коронавірусу, яка так всім набридла. Для цього буде проведена тотальна дезинфекція міста протиепідемілогінчими екологічно-чистими алкогольними напоями.

Велосипед у кожну хату

Маршрутки ми відправимо на металобрухт і забезпечимо кожного громадянина міста Лева велосипедом. Саме таким чином ми позбавимо місто заторів і різних епідемій.

Разом із температурою у кожному торговельному центрі, навчальному закладі та магазині вимірюватимуть рівень адекватності за допомогою спеціального вимірювача, який нещодавно було закуплено в Китаї. Таким чином, у Львові більще не залишиться неадекватів.

Відмінимо згоду на секс. З Воробусом у владі кожен охочий зможе займатися сексом де захоче і з ким захоче.

Львів – високотехнологічне місто, тому команда Воробуса побудує високошвидкісну магістраль HyperLoop за маршрутом Львів-Копенгаген. За п’ять років транспортні коридори HyperLoop з’єднають Львів з усіма континентами світу.

Про проблему зі сміттям можна забути назавжди, бо фахівці нашої команди розробили проект переробки сміття на екологічно чисту бруківку. Навіть знайшли інвестора, який готовий інвестувати в цей проект 2 мільярди євро. Хто це – поки хай залишиться таємницею, лише скажу, що в мережі цей чоловік відомий під ніком Ноторіус.

Пивоваріння – це древня традиція, а пиво – це символ Львова, тому на площі ринок буде встановлено 4 бочки, де кожен мешканець міста при пред’явленні карти львів’янина зможе почастуватися пивом безкоштовно та необмежено. На наступному етапі реалізації виборчої програми такі бочки будуть встановлені на Сихові і на Рясне-2, а за 5 років ми охопимо пивною мережею увесь Львів.

У політику!

Львів – спортивне місто, тому на посади в органах влади призначатимуться фахівці на основі конкурсу, який проходитиме у формі спортивних змагань. Так, щоб зайняти місце заступника мера – потрібно буде виграти турнір з боксу. Директорів шкіл призначатиму на основі змагань з футзалу.

І це ще не все, завдяки члену нашої майбутньої партії Юліані посеред тижня буде вихідний. Як приклад, середа.

Львів стане високорозвинутим та процвітаючим містом завдяки старанням нашої команди, і якщо ви нам повірите, і скажете так – то не пошкодуєте, бо я ніколи не обманюю.

Голосуй за Воробуса й буде Вам щастя.

Мій номер у списку до Міської Ради №99.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 22.10.2020 пише:

    Не можу не похвалитися, що також належу до обраних в команду Воробуса. Також поділюся деякою інсайдерською інформацією. Перша гілка HyperLoop буде з Левандівки на Рясне. Це буде концептуальний проект на малу відстань, з кодовою назвою HyperПук. У відкритті візьме участь сам…не буду казати хто;)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*