Як завоювати серце дівчини?

Як завоювати?

Продовжуємо… і з понеділка будемо відповідати на Ваші запитання, які надійшли в рубрику «Запитай у Воробуса».

Нагадаю, для тих, хто лише приєднався до нашого ресурсу, є й така рубрика, де кожен охочий може задати питання адміністрації й ми на нього будемо намагатися відповісти.

Розпочнемо з любовних тем. Не знаю чому, але чомусь на ці теми полюбляють дискутувати всі кому лише не лінь. Смішить мене тут те, що багато з цих порадників не мають досвіду сімейного життя або ж в них щось пішло не так. Тим не менше, навіть я спробую дати кілька порад нашому читачеві. Проте, це не означає, що Ви маєте до мене прислухатися.

Отже, спершу цитую лист читача з ніком «Fikal996»: «Мені подобається дівчина, але вона мене не хоче, як завоювати її серце?».

Що ж, спробую допомогти нашому читачеві. Звичайно, було би добре якби Ви більш детальніше описали ваші стосунки, а також Ваш вік. Але, тим не менше.

Як завоювати серце дівчини?

1. Не треба сидіти склавши руки.

Є така фраза «якщо будете довго дивитися на дівчину, то незабаром побачите як вона вийде заміж». Однозначно треба пробувати якось знайти контакт із симпатією. Спробуйте дізнатися її інтереси, поспілкуватися, запросити куди-небудь на прогулянку. Якщо вона погодиться, то це вже перший крок до успіху. Як варіант, можете спілкуватися з нею по соціальних мережах. Але, все у межах розумного. Набридати теж непотрібно.

2. Дарувати квіти.

Є у мене такий знайомий, то він завжди каже, що дівчата люблять квіти. Треба постійно їх приносити на здибанки. Хоч якби дівчина заперечувала, це не так. Особисто я з цією порадою не погоджуюся. Квіти дарувати потрібно, але в межах розумного. Я би краще радив робити так аби їй з тобою було цікаво, якось здивувати. Наприклад, я – хлопець і люблю коли мене дивують, а дівчата це люблять ще більше.

3. Поговорити з дівчиною на пряму.

Так, може це банально, але запрошуєте дівчину на здибанку й розповідаєте їй про свої почуття. Ну, а що? Навіщо себе мучити? Побачите як ваша симпатія зреагує. Якщо дівчина вас «відшиє», то фактично можна забути за які-небудь любовні стосунки з нею. Рідко коли особа протилежної статі змінює своє відношення до потенційного залицяльника. Хоча, я можу й помилятися, не такий вже у мене й досвід.

4. Бути поруч з цією людиною.

Дівчата шукають собі такого хлопця щоб не лише у них був секс із ними, а й щоб було з ким порадитися, відчути захист. Та, зрештою, це стосується не лише дівчат, а всіх людей. Якщо добре постаратися, то може й щось получиться.

5. Бути самим собою.

Не треба приховувати своє істинне «я» чи грати під чиюсь музику. Якщо ви сподобаєтеся один одному, то будь-які вади (якщо їх так можна назвати) забудуться.

6.«Чим менше жінку ми любимо, тим більше їй подобаємося».

Не варто бути занадто нав’язливим, це може набриднути. А ось тимчасове ігнорування може бути сприйнято як виклик. І якщо ви подобаєтеся жінці, то вона напевно виявить ініціативу і сама покаже, що сумує. Але це спрацьовує не завжди і не з усіма, тому, якщо ви зникли, а дівчина не реагує, нагадайте про себе!

Вибір за Вами. З радістю у коментарях до цього посту прочитаю чи допоміг автор цих рядків своїми порадами. Нехай щастить.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 19.10.2020 пише:

    Варіант 3 це тупняк, хіба що ви вже мінімум рік як активно спілкуєтесь, і у вас є обгрунтовані підозри, що почуття взаємні.

  2. Arwenita 20.10.2020 пише:

    З приводу квітів можна довго сперечатись. Хтось любить, хтось – ні. Якщо планується довга прогулянка, букет може створити незручності (потрібно думати, де його подіти, та й в”яне швидко). Замість квітів, які зараз недешеві, краще проявити турботу і замовити каву/чай (хай навіть з автомату – у кожного гаманці різні) або лимонад/воду – залежно від сезону. Турботу оцінить будь-яка дівчина.

    І додам ще пунктик особисто від себе. Завоювати серце дівчини можна розумними розмовами, які обов”язково співвідносяться з діями. Хлопче, не стидайся ділитись з дівчиною своїм баченням майбутнього і розповідай, які кроки ти вже зробив. Щоб це не виглядало як “як дістану для тебе зірку”. Це якраз той момент, коли дівчина справді любить вухами. Але врахуйте, що сучасна розумна дівчина здатна відрізняти романтичну локшину і бла-бла-бла від серйозних справ. Покажеш, яким ти бачиш своє майбутнє, зможеш переконати, що здатен досягти поставленої мети – матимеш подругу, яка підставить плече і прикриє спину у разі потреби. Звісно, якщо вектори бачення майбутнього у вас співпадуть 🙂 До того ж ще важливий момент – здатність фінансово забезпечити принаймні самого себе. Якщо хлопець не може цим похвалитись – він наразі ще не готовий до стосунків та подальшого співжиття у шлюбі.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*