ФК «Галицька здоба» у Кубку України сезону 2020-2021 років

Галицька здоба в Луцьку

ФК «Галицька здоба» у Кубку України сезону 2020-2021 років.

Як і минулого року, цьогоріч наша команда знову спробувала свої сили в Кубку України. «Пекарі» стартували з першого попереднього етапу й одразу ж їм у суперники потрапив серйозний суперник – «Рівнестандарт-ДЮСШ №4». Колектив із Рівне у минулому сезоні зумів завоювати срібні нагороди Другої ліги України.

Перший поєдинок між цими командами відбувся 17 жовтня у Львові й завершився перемогою гостей із Рівне – 6:3. У складі «червоно-жовтих» забитими голами відзначилися: Олег Палюх, Володимир Бобилєв та Юрій Голубка.

7 листопада команди зіграли матч-відповідь. Ведучи після першого тайму у рахунку – 1:0, підопічні Сергія Тригубця вже у другій двадцятихвилинці програвали, але завдяки грі з п’ятим польовим і голу Юрія Голубки зуміли врятуватися й звести матч до нічиєї – 3:3. Додамо, що за нашу команду також відзначалися Олександр Махинька та Данило Сивак.

Загалом же «коуч» нашої команди у матчах Кубка України задіяв 13 гравців, серед яких три воротарі.

До Вашої уваги статистика кожного з гравців (матчі – голи):

1. Юрій Голубка – 2 (2).
2. Володимир Бобилєв – 2 (1).
3. Данило Сивак – 2 (1).
4. Олександр Махинька – 2 (1).
5. Богдан Стефанків – 2 (0).
6. Олег Палюх – 1 (1).
7. Ярослав Шуптар – 1 (0).
8. Ігор Пунда – 1 (0).
9. Назар Лазарський – 1(0).
10. Ігор Волошин – 1 (0).
11. Олександр Горбей – 1 (0).
12. Ярослав Писько – 1 (0).
13. Дмитро Деревецький – 1 (0).

І це ще не все. Найшвидші голи у «червоно-жовтих» забивали Олександр Махинька та Олег Палюх. Відбувалося це на 11-й хвилині зустрічі. Останній же гол у цьому розіграші Кубка України за «Галицьку здобу» забив Юрій Голубка. Класний удар головою, 3:3 і ми завершуємо участь у змаганнях за один із головних трофеїв країни.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*