Про що говорити з дівчиною, щоб було цікаво

Про що говорити з дівчиною

Думаєш, що дівчата можуть триндіти тільки про шмотки та манікюр? Глибоко помиляєшся. Дівчата, котрі займаються своїм саморозвитком – чудові співрозмовниці. А інші тебе і не цікавлять, вірно? Сьогодні я розповім, про що говорити з дівчиною, щоб ні ти, ні вона не вмерли з нудьги.

Про що говорити з дівчиною: топові теми

Для початку запам’ятай – до побачення варто підготуватися. Прикинь приблизно, що і як про себе ти розповіси, що запитаєш у неї. Так буде простіше не затупити і не зависнути у незручній мовчанці.

Список топових тем, на які говорити з дівчиною – відмінна шпаргалка. Користуйся.

  • Кіно і книги. Фільми дивляться всі, книги теж багато хто читає. Почни розмову з обговорення кіноновинки або запитай, що подобається дивитися дівчині. Так ти більше про неї дізнаєшся, дозволиш їй розкритися. Цікався її емоціями, жінки це люблять.
  • Захоплення і дозвілля. Розкажи, як зазвичай відпочиваєш ти. Тільки, звичайно, залиш за кадром безбожні пиятики з друганами. Запитай дівчину про її переваги. Поцікався її хобі, вияви щирий інтерес, слухай.
  • Веселі історії з життя. Так ти покажеш себе у вигідному світлі і продемонструєш почуття гумору. Ви можете обговорити дитинство. Можливо ви дивилися одні й ті ж мультфільми або грали в одні і ті ж ігри. Спільна ностальгія зближує.
  • Подорожі – топова тема, на яку можна говорити з дівчиною. Дізнайся у неї, де вона побувала, куди планує поїхати. Розкажи про свої подорожі. Можеш натякнути, що з нею ти би злітав туди-то.

На цьому список тем для розмов з дівчиною, звичайно, не закінчується. Все твоє і її життя – це привід поговорити. Так, що роби його яскравішим і цікавішим. Тоді і питання, про що говорити з дівчиною не буде.

Про що говорити з дівчиною: правила гарної бесіди

Пам’ятай, що чоловік, який весь вечір тільки вихваляється – дратує. Тому давай можливість жінці розповісти про себе, ти ж хочеш дізнатися про неї. Ніколи не перебивай її на півслові, це банально неввічливо.

Будь включеним в діалог, активне слухання зробить з тебе чудового співрозмовника. А дівчина відчує в тобі надійного і дбайливого чоловіка.

Зберігай інтригу. Дівчата не люблять зануд, їм з ними нудно. Жартуй, посміхайся, дозволяй їй більше говорити. Тоді ти залишишся в її пам’яті милим і загадковим. А все невідоме вабить.

Стеж за реакцією жінки, деякі теми бесіди їй можуть бути неприємні. Акуратно міняй їх.

Про що говорити з дівчиною: правильні запитання

Ти ж розумієш, що вести пусті балачки не в твоїх інтересах. Мета вашого знайомства – секс, відносини, або і все в купі. А значить потрібно розкріпачити і схилити до себе дівчину. Вона повинна довіряти тобі.

Розкритися жінці допоможуть нестандартні питання. А ти покажеш себе зацікавленим співрозмовником.

Запитай її чи вірить вона в долю або як би назвала книгу про своє життя. Поцікався, що б вона вибрала – щастя чи розум. Загалом тем, які можна обговорити з дівчиною – безліч.

А насамкінець пропоную подивитися відео на цю тему:Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Вуйко Боря 08.12.2020 пише:

    Нашо з нею говорит?! Покажи їй пісюна і буде бігала за тобов 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*