Нові (старі) компостери в електротранспорті Львова

Нові компостери

Не часто їжджу «рогаликами» та й, зрештою, громадським транспортом міста, але колись та й сідаю в ці чуда транспорту міста Лева.

І ви знаєте, особливо електротранспорт мене останнім часом радує.

По-перше, в ньому дійсно можна нормально їхати, без штовханини.

По-друге, є всі можливі варіанти оплати за проїзд. Нарешті мої «молитви» були почуті й тепер квиток у водія вартує на гривню більше чим у точках продажу. Дійсно бачу, що водіям стало набагато легше жити, нема таких черг і він може спокійно слідкувати за рухом на дорозі.

Тему квитків я зачепив не просто так. Справа у тому, що нещодавно я побачив в салонах тролейбусів ще одне ноу-хау.

Їхав якось на футбольне тренування, купив квиток у терміналі самообслуговування, ну, і, відповідно, мав його закомпостувати. Зайшов у салон, людей мало, одні пенсіонери фактично й отетерів.

У тролейбусі змінили компостери. Але, для чого? Відтепер не треба запихати квиток всередину компостера, потім брати ручку і зверху вниз тягти. Зараз все набагато простіше.

«Запихаєш» квиток і можна навіть долонею штовхнути компостер і воно зробить відповідну позначку. Спробував, ніби особливої різниці не відчув. Найголовніше аби іншим пасажирам вони подобалися.

А чому їх замінили? Можу лише робити припущення. Є у соціальній мережі фейсбук група «Львівелектротранс». Так ось, писав туди кілька разів по різних питаннях, а вони мені почали розповідати що ніби треба робити офіційний запит, нічого так просто не дізнаюся.

Не мав я що робити ще бавитися з комунальним підприємством.

Повертаючись до теми компостерів, є припущення що їх поставили такі, тому що епідемія коронавірусу триває й керівники «Львівелектротранс» хочуть зменшити кількість дотиків рук пасажирів до цього апарату. Ну, або є ще версія що це просто модернізація обладнання.

Хоча, по фото помітно, що воно аж ніяк не нове.

У найближчих постах розповім про ще одну новинку, яку побачив у «рогаликах».

Залишайтеся з нами…Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 06.01.2021 пише:

    Дійсно дивне рішення. Те що компостери – це кам’яний вік само собою зрозуміло, просто вже всі вуха протринділи темою електронного квитка, і коли він нарешті з’явиться – усі компостери, як старі так і “нові”, всеодно доведеться викинути

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*