Особливості оренди автомобілів в Європі

оренда авто в Європі

Автопрокат давно став популярною послугою, яка позбавляє мандрівника від численних проблем. Практично всі, хто хоча б раз відвідував країни Європи, мріють знову туди потрапити, але вже не на правах “пішого” туриста, а в комфортному автомобілі. Оптимальний варіант – взяти авто в аренду та насолоджуватися поїздками по вулицях європейських міст.

Оренда машини повністю виправдовує затрати, але українським туристам, перш ніж відправитися в дорогу, варто ознайомитися з деякими особливостями оренди транспортних засобів в Європі.

Які необхідні документи для оренди авто?

Досвідчені водії нерідко вирушають в дорогу на власних авто, однак все частіше українці вважають за краще орендувати машину на місці. У різних точках земної кулі передбачені різні правила оренди транспортних засобів, але саме Європейські салони, які спеціалізуються на прокаті авто, вважаються найнадійнішими.

Єдиним мінусом прокату автомобіля за кордоном є його ціна. За комфорт і безпеку доведеться платити. Експерти рекомендують звернути увагу на такі моменти, перш ніж запланувати автоподорож по містах Європи:

 • необхідно мати міжнародні водійські права – вони допоможуть Вам відшкодувати збиток у разі ДТП;
 • заздалегідь подбайте про страховку;
 • для автомобільної подорожі варто обзавестися хорошим навігатором – його заздалегідь можна скачати на смартфон;
 • орендувати транспортний засіб найкраще не по приїзду, а заздалегідь – через Інтернет (краще вибрати якомога більше варіантів і зберегти контакти всіх постачальників послуг);
 • у європейському прокаті вкрай мало автомобілів з «автоматом», тому якщо Ви не хочете їздити на “механіці”, починайте пошук машини заздалегідь.

В цілому, в країнах Європи діють сотні перевірених компаній, які надають послуги з оренди автомобілів. Зверніть увагу: набагато дешевше орендувати машину на 7 днів, ніж подобово. Дитяче крісло, навігатор та інші додаткові послуги також коштують чимало, і про них необхідно говорити орендодавцю наперед.

Оренда авто в Україні

Сьогодні автоподорожі вкрай актуальні, оскільки допомагають значно розширити географію поїздки і роблять туриста мобільним. Жителі Києва й інших міст України часто звертаються за допомогою до Міжнародного Автомобільного Холдингу «Solly +». Компанія працює з 2017 року і є однією з найавторитетніших холдингів у країні.

Сьогодні до складу компанії входить 17 підприємств, і два з них відкриті в Німеччині та Угорщині. Ви можете взяти на прокат автомобілі найпопулярніших брендів, у т.ч., в автопарку організації є навіть ексклюзивні раритетні автомобілі марки Mercedes-Benz. Автопарк складається з авто віком не старше 2015 року.

прокат автомобілів

Всім же, хто бажає не просто взяти авто в оренду, а обзавестися власним «залізним другом», варто звернути увагу на компанію «ParkDrive», яка реалізує старі автомобілі. На сайті компанії https://parkdrive.ua/ представлений широкий вибір авто різних марок за доступною ціною. Тепер подорож по країнах Європи точно подарує Вам багато незабутніх вражень, достатньо лише заздалегідь підшукати гідний варіант для оренди або купівлі б/у авто.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 08.01.2021 пише:

  в автопарку організації є навіть ексклюзивні раритетні автомобілі марки Mercedes-Benz. Автопарк складається з авто віком не старше 2015 року.

  Зрозуміло

 2. Andrii 09.01.2021 пише:

  На parkdrive мова по замовчуванню – російська. Фіг їм, а не мої гроші.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*