Всеукраїнський фінал АФЛУ: став відомий календар матчів першого етапу

АФЛУ 2021

Як ми вже повідомляли, напередодні відбулось жеребкування групового етапу Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України, який відбудеться з 2 по 4 квітня у Запоріжжі.

Зазначимо, що поєдинки першого етапу проходитимуть на майданчиках спорткомплексів «Динамо» та «Запоріжалюмінбуд». Пропонуємо Вашій увазі повний календар матчів першого групового етапу.

Склади груп.

Група «A»
«Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький)
«АЙВА-ТІРАС Іванків» (Тернопіль)
ФК «Бердичів» (Бердичів)

Група «B»
«Галицька здоба» (Львів)
«Athletic Futsal» (Дніпро)
«Рятівник» (Кіровоградська обл.)

Група «C»
«Все для даху» (Миколаїв)
«Єліcаветградські орли» (Кропивницький)
«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)

Група «D»
«Блік» (Вінниця)
«АРПИ-Донецьк» (Запоріжжя)
«Helpix» (Хмельницький)

Група «E»
«Локомотив» (Лиман)
«INTER» (Київ)
«Легіон» (Дніпро)

Група «F»
«Агросвіт» (Рижівка)
«Альянс» (Рівне)
«Мостиська-1» (Львів)

Група «G»
«АВТОШОП» (Харків)
«ГУНП-Іванків» (Житомир)
«Volti – Юрія фарм» (Вінниця)

Розклад матчів групового етапу

Група «А»
ПС «ЗАБ»
11:00. «Айва-Тірас Іванків» – «Бердичів»
14:00. «Бердичів» – «Хмельницькі Делікатеси»
18:00. «Хмельницькі Делікатеси» – «Айва-Тірас Іванків»

Група «В»
ПС «ЗАБ»
10:00. «Athletic Futsal» – «Рятівник»
16:00. «Галицька здоба» – «Athletic Futsal»
21:00. «Рятівник» – «Галицька здоба»

Група «С»
ПС «ЗАБ»
12:00. «Єлисаветградські орли» – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»
15:00. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» – «Все для даху»
19:00. «Все для даху»​ – «Єлисаветградські орли»

Група «D»
ПС «ЗАБ»
13:00. «АРПИ» – «Helpix»
17:00. «Helpix» – «Блік»
20:00. «Блік»​ – «АРПИ»

Група «E»
СК «Динамо»​
10:00. «INTER» – «Легіон»
13:00. «Легіон» – «Локомотив»
16:00. «Локомотив»​ – «INTER»

Група «F»
СК «Динамо»​
11:00. «Альянс» – «Мостиська-1»
14:00. «Мостиська-1» – «Агросвіт»
17:00. «Агросвіт»​ – «Альянс»

Група «G»
СК «Динамо»​
12:00. «ГУНП-Іванків» – «Volti-Юрія-фарм»
15:00. «Volti-Юрія-фарм» – «АВТОШОП»
18:00. «АВТОШОП» – «ГУНП-Іванків»

Після завершення поєдинків першого групового етапу будуть сформовані Вища ліга (три групи) та Перша ліга (чотири групи).



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*